Trwa ładowanie...
d1840ct

Ukraina. Nastolatki twerkowały przy pomniku. Efekt? W szkole będzie więcej lekcji z wychowania patriotycznego

Cztery nastolatki zatańczyły twerk przy pomniku żołnierzy poległych na wojnie w Donbasie na wschodzie Ukrainy. Wobec dwóch z nich sporządzono protokoły za chuligaństwo, a w miejscowej szkole mają być dodatkowe lekcje z patriotycznego wychowania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Talalayivka to wieś w obwodzie czerniowskim na północy Ukrainy
Talalayivka to wieś w obwodzie czerniowskim na północy Ukrainy (Wikimedia Commons)
d1840ct

Nastolatki zatańczyły twerk na płycie przed pomnikiem poświęconym ofiarom operacji antyterrorystycznej w Donbasie. Nagranie z miejscowości Tałałajiwka na północy Ukrainy trafiło do internetu i zostało uznane za oburzające. Sprawą natychmiast zajęła się policja.

Nastolatki z Ukrainy twerkowały pod pomnikiem

"Policjanci sporządzili protokoły administracyjne wobec dwóch 16-letnich uczennic i wobec rodziców dwóch 13-letnich dziewczynek, które dopuściły się chuligaństwa" - poinformowała policja obwodu czernihowskiego.

Starszym nastolatkom grozi grzywna, prace społeczne lub resocjalizacyjne, a nawet nawet areszt do 15 dni. Rodzice młodszych uczennic mogą być ukarani grzywną lub pouczeni.

d1840ct

Interfax-Ukraina podał, że szef lokalnej policji spotkał się z przewodniczącym organizacji Tałałajiwskie Stowarzyszenie Uczestników ATO i ustalono, że w miejscowej szkole odbędą się dodatkowe lekcje z wychowania patriotycznego.

Na Facebooku pojawiło się nagranie z przeprosinami ze strony nastolatek. "Wiemy, że od sześciu lat toczy się u nas wojna. Szanujemy pamięć o naszych bohaterach. (...) Przepraszamy!" - mówią skruszone uczennice, stojąc na tle pomnika.

Co to jest twerk?

Twerk to rodzaj tańca bardzo zmysłowego, a wręcz erotycznego. Popularny jest głównie wśród kobiet i polega na rytmicznym potrząsaniu pośladkami. Niektórzy uważają, że w wykonaniu młodych dziewcząt bywa oburzający.

d1840ct

Twerk wywodzi się z tańców afrykańskich, ale najbardziej dynamicznie rozwijał się w Stanach Zjednoczonych

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Remont w Prezencie - fragment odcinka nr 3

d1840ct

Podziel się opinią

Share
d1840ct
d1840ct