Trwa ładowanie...
d3tmmxd

USA: Mężczyzna poprosił o zgodę na "walkę na miecze". Tak chce rozwiązać spór z byłą żoną

Podział majątku czy rozstrzyganie drażliwych kwestii z byłym partnerem bywa skomplikowane, długie i bolesne. Jednak David Ostrom postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Poprosił sędziego, aby pozwolił mu siłowo rozwiązać spór z żoną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
40-latek uważa, że ma solidne argumenty, aby otrzymać zgodę na walkę
40-latek uważa, że ma solidne argumenty, aby otrzymać zgodę na walkę (Shutterstock.com)
d3tmmxd

40-letni David Ostrom z miasta Paola w Kansas na długo zapisze się w pamięci lokalnej społeczności. Na jaw wyszła informacja, że mężczyzna stara się w nietypowy sposób dojść do porozumienia ze swoją poprzednią partnerką - Bridgette. Sprawę opisał dziennik Carroll Times Herald.

Amerykanin zamiast poddać się zwykłej procedurze sądowej, zwrócił się z prośbą o rozstrzygnięcie sporu za pomocą walki na miecze. Chce spotkać się z byłą żoną na "polu bitwy".

d3tmmxd

Mężczyzna poprosił również sędziego, aby w przypadku, gdy ten przychyli się do jego wniosku, dał mu dodatkowe 3 miesiące na przygotowanie się do walki. Oszacował, że tyle zajmie mu wyrobienie odpowiedniego miecza.

40-latek uważa, że ma solidne argumenty, aby otrzymać zgodę. Przekazał sędziemu Craigowi Dreismeierowi, że "tego typu rozstrzyganie spraw nie było nigdy wyraźnie zabronione prawnie przez Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych".

Przedstawiciel wymiaru sprawiedliwości nie wypowiedział się jeszcze, czy David Ostrom ma szansę na otrzymanie zgody. Przekazał jedynie, że we wniosku formalnym występują nieprawidłowości. "Do momentu podjęcia odpowiednich kroków proceduralnych w celu wszczęcia postępowania, sąd nie podejmuje dalszych działań w związku z wnioskami, sprzeciwami lub petycjami złożonymi przez którąkolwiek ze stron" – poinformował sędzie Craig Dreismer.

d3tmmxd

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Rozwód tuż po ślubie? Kobiety boją się odejść, chociaż zostały zdradzone

d3tmmxd

Podziel się opinią

Share
d3tmmxd
d3tmmxd