Trwa ładowanie...
d4h5v4i

Wakacyjny dom Obamy trafił na sprzedaż. Poczuj się jak prezydent za "jedyne" 17,75 mln dol.

Luksusowy dom na atlantyckiej wyspie Martha's Vineyard, w którym wakacje spędzał były prezydent USA Barack Obama wraz z rodziną, trafił na sprzedaż. Jak można się spodziewać, chętni na wypoczynek w prezydenckim stylu muszą wykazać się pokaźnym portfelem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Luksusowa posiadłość położona jest na atlantyckiej wyspie Martha's Vineyard
Luksusowa posiadłość położona jest na atlantyckiej wyspie Martha's Vineyard (Youtube.com, Fot: Capecast)
d4h5v4i

Martha's Vineyard to ekskluzywna, położona u wybrzeży Massachusetts wyspa, która zachwyca łagodnym latem (temperatura rzadko przekracza 30 st. C) i wspaniałymi krajobrazami. W trakcie kadencji Barack Obama co roku spędzał tu letnie wakacje (zimą, w okolicach okolicach Bożego Narodzenia lecieli zwykle na Hawaje, gdzie urodził się były prezydent). Grał tu w golfa, plażował, jeździł na rowerze po wyspie i cieszył się wolnym czasem w towarzystwie najbliższych.

PAP

Obamowie mieli do dyspozycji nowoczesną posiadłość z basenami, kortami i specjalnym domkiem gościnnym dla agentów Secret Service. Jak podaje Sotheby’s, zlokalizowana w Chilmark, w ustronnym miejscu w zachodniej części wyspy rezydencja posiada 6 sypialni i 5 łazienek, rozciąga się na 9,5 akrach.

Youtube.com

Jej niewątpliwym plusem są olbrzymie, ciągnące się od podłogi do sufitu okna, które sprawiają, że nawet będąc we wnętrzu, można podziwiać piękno okolicy na zewnątrz. Do tego dochodzą kominek, podgrzewane podłogi i design wysmakowany w każdym detalu...

Youtube.com

W 2013 r. obiekt wyceniano na 7,6 mln dol., dwa lata później już na 12 mln, a dziś został wyceniony na aż 17,5 mln dol. Dużo? Kwestia dyskusyjna. Czego się bowiem nie robi dla prywatnej plaży?

d4h5v4i

Zobacz też: Dokąd żony polskich piłkarzy jeżdżą na wakacje?

d4h5v4i

Podziel się opinią

Share

d4h5v4i

d4h5v4i