Trwa ładowanie...

Wizz Air chce zatrudnić 1300 osób. Rusza wielka rekrutacja

Wizz Air ogłosił rozpoczęcie największej kampanii rekrutacyjnej w historii firmy. Po 13 latach w branży lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej, w przyszłym roku firma utworzy prawie 1300 miejsc pracy, co sprawi, że załoga Wizz Air będzie liczyć ponad 4500 członków.

Wizz Air chce zatrudnić 1300 osób. Rusza wielka rekrutacjaŹródło: Shutterstock.com, fot: Dmitry Birin
d3ugi7x
d3ugi7x

400 spotkań rekrutacyjnych dla pilotów i członków personelu pokładowego będzie zorganizowanych od października br. do końca 2018 r. w ponad 25 krajach, aby wzbogacić załogę Wizz Air o kolejnych pasjonatów lotnictwa.

Będą potrzebni, bo już w tym roku linia dodała 11 nowych samolotów, a pod koniec przyszłego roku rozbuduje swoją flotę o kolejnych 21 nowych samolotów typu Airbus A320 oraz A321. To nie wszystko. To końca 2024 r. Wizz Air planuje podwoić flotę, by dysponować 160 samolotami.

PAP
Źródło: PAP, fot: Leszek Szymański

- Wizz Air jest jedną z wiodących linii lotniczych w Europie, która stale rozwija się na rynku osiągając dwucyfrowe wskaźniki wzrostu. Nasza flota ma co najmniej podwoić się do 2024 r. dając wiele możliwości obecnym i przyszłym pracownikom, by mogli zdobywać karierę w największej niskokosztowej linii lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej- mówi József Ujhelyi, Członek Zarządu ds. Operacji Lotniczych w Wizz Air. Wizz Air jest dumny z zespołu najlepszych specjalistów, którzy zapewniają najwyższy poziom usług naszym klientom. Pracownicy WIZZ korzystają z wyjątkowych szkoleń, niesamowitych możliwości rozwoju zawodowego oraz dogodnego systemu pracy.

Wizz Air
Źródło: Wizz Air

Kampanii rekrutacyjnej towarzyszy akcja pod hasłem #IamWIZZcrew, która jest skierowana do osób zainteresowanych karierą w Wizz Air i ma na celu umożliwienie zdobycia od pracowników linii informacji o firmie, rozwoju zawodowym w lotnictwie oraz skorzystania ze wskazówek dotyczących rekrutacji. Szereg zdjęć, postów i tagów można znaleźć w mediach społecznościowych umieszczanych tam przez członków załogi, co pokazuje ich zaangażowanie w pracę i oddanie pasji lotniczej.

Firma nie ujawnia oficjalnie swoich stawek, ale w kuluarach mówi się, że personel pokładowy zaczyna od stawki ok. 2800 zł za miesiąc. Wraz z atrakcyjnymi pakietami wynagrodzeń i świadczeń, Wizz Air gwarantuje także dogodny system pracy. Wybrani kandydaci otrzymają szkolenie, darmowe mundury, a także możliwość podróży do destynacji z siatki połączeń linii.

d3ugi7x

Już w październiku spotkania rekrutacyjne odbędą się w Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Wrocławiu. Szczegółowe iInformacje o najbliższych spotkaniach znajdują się na stronie wizzair.com/en-gb/information-and-services/career

Zobacz też: Ile zarabia stewardesa.

d3ugi7x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ugi7x