Qaqwqwrqw

Wnuczka chciała pomóc dziadkom. Sfałszowała pieczątki w paszportach

Polska Straż Graniczna zatrzymała starsze małżeństwo z Rosji. Posługiwało się ono paszportami, w których znajdowały się sfałszowane stemple. Co ciekawe, para nie miała o tym zielonego pojęcia. Za wszystkim stała ich "pomocna" wnuczka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wnuczka chciała jedynie "pomóc" dziadkom, ale przysporzyła im problemów
Wnuczka chciała jedynie "pomóc" dziadkom, ale przysporzyła im problemów (Facebook.com/ Straż Graniczna)
Qaqwqwrqw

Sytuacja miała miejsce w niedzielę na przejściu drogowym w Kuźnicy. W kierunku wyjazdowym z Polski podążało czworo obywateli Rosji, którzy podróżowali samochodem marki Toyota. Dwoje z nich, 84-letnia kobieta i 94-letni mężczyzna okazali do kontroli paszporty, w których znajdowały się zmodyfikowane stemple polskiej kontroli granicznej.

Dziadkowie zostali zatrzymani. Okazało się, że nie mieli pojęcia *, że z ich stemplami jest coś nie tak. Za wszystkim stała ich wnuczka, która, jak później przyznała, nie chciała, aby dziadkowie mieli *kłopoty podczas przekraczania granicy. Ich ubezpieczenie zdrowotne skończyło ważność w trakcie przedłużającego się pobytu za granicą.

Qaqwqwrqw

Dziewczyna zmieniła w obu dokumentach datę wjazdu na teren Polski z 09.08.2018 na 29.08.2018. Zrobiła to na tyle nieudolnie, że funkcjonariusze bez trudu rozpoznali fałszerstwo. Rosjanie wracali podobno ze Szwajcarii, gdzie przebywali ok. 2 miesiące. Turyści złożyli wyjaśnienia i otrzymali nakaz natychmiastowego powrotu do kraju.

Źródło: Biełsat

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Kontrowersyjny projekt nowego paszportu

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw