Trwa ładowanie...
d2u6lv5

Wrześniowe hity urlopowe. Ceny spadły na łeb, na szyję

Nadchodzi wrzesień, co oznacza, że zaczyna się najlepszy czas na wypoczynek na południu Europy. Dlaczego? Ze względu na ceny, które z końcem wakacji idą gwałtownie w dół. Zobacz, jak tanio możesz teraz spędzić wyczekany urlop za granicą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wrześniowe wakacji w Grecji można kupić za mniej niż 700 zł
Wrześniowe wakacji w Grecji można kupić za mniej niż 700 zł (Shutterstock.com, Fot: Fotyma)
d2u6lv5

Zamierzałeś spędzić wakacje w Grecji, Hiszpanii czy Bułgarii, jednak za późno wziąłeś się za planowanie i w momencie, gdy chciałeś kupić wycieczkę, nie mogłeś znaleźć żadnej sensownej oferty w rozsądnej cenie, co skończyło się wyjazdem nad Bałtyk, który okazał się jeszcze bardziej kosztowną "imprezą"? Skąd my to znamy…

Jak pokazuje najnowszy raport Polskiej Izby Turystyki, wciąż jedynie 8 proc. Polaków rezerwuje letnie wakacje z dużym (np. rocznym) wyprzedzeniem. I choć w tym roku zmniejszyła się liczba osób, które z kupnem wycieczki czekały na ostatnią chwilę, biura podróży wiedzą, że większość z nas zaczyna myśleć o urlopie dopiero, kiedy poczuje letni klimat. To dlatego w sezonie ceny potrafią być naprawdę wysokie. Przykłady? Liczne. Zacznijmy jednak od wakacyjnego hitu Polaków, czyli Grecji z jej najpiękniejszymi wyspami.

W lipcu i sierpniu niemal z cudem graniczyło znalezienie oferty wyjazdu do Grecji w cenie niższej niż 1,5 tys. zł. A dziś? Wrześniową wycieczkę na Riwierze w ofercie last minute można kupić z 50-proc. zniżką już za 708 zł. Trudno uwierzyć? A jednak to prawda. W tej cenie zagwarantowane są przeloty i 7-dniowy pobyt w dobrze cenianym przez gości hotelu położonym 50 m od plaży.

Jeśli marzysz o Grecji, ale zależy ci na wypoczynku wyspiarskim, za 1099 zł możesz kupić wakacje w prawdziwym raju. Wyspa Kos to nie bez powodu jedna z ukochanych miejscówek Polaków. Tygodniowy pobyt w kameralnym hotelu z przelotami to prawdziwa wrześniowa gratka! Tym bardziej, że średnie temperatury w Grecji w pierwszej połowie września wynoszą ok. 27 st. C. Idealne warunki do plażowania są więc zapewnione.

Jeżeli myślisz o wypoczynku w Bułgarii, w tym przypadku biura podróży również rozpieszczają atrakcyjnymi ofertami. O ile na początku sierpnia najtańsze wakacje kosztowały tu powyżej 1,1 tys. zł, o tyle obecnie 7-dniowy wypoczynek w Słonecznym Brzegu możemy mieć już od 799 zł (oczywiście w cenie są przeloty i pobyt w hotelu).

Jeśli zależy ci na wakacjach z wyżywieniem, oczywiście musisz przygotować się na nieco większy, ale nie kosmiczny wydatek. Tygodniowy pobyt ze śniadaniami w Słonecznym Brzegu, w świetnie zlokalizowanych i dobrze ocenianym przez gości hotelu, to koszt 1148 zł.

Od Grecji i Bułgarii wolisz Hiszpanię? Żaden problem! Wybierając się we wrześniu wczasy na Costa Brava, Teneryfę czy Majorkę , również nie będziesz musiał rozpaczać nad stanem swojego portfela. Za 7-dniowy pobyt w Lloret de Mar nie musisz zapłacić więcej niz 1193 zł. W tej cenie masz zapewnione przeloty i hotel z wyżywieniem. Aż żal nie skorzystać! Wrzesień to naprawdę doskonały czas na wakacje.

d2u6lv5

Podziel się opinią

Share
d2u6lv5
d2u6lv5