Trwa ładowanie...
d3g8x4m

Wybrano najlepsze linie lotnicze. Głosy oddawali polscy pasażerowie

W Krakowie wręczono nagrody dla najlepszych linii lotniczych w ośmiu różnych kategoriach. Na imprezie pojawiło się blisko 200 najważniejszych przedstawicieli polskiej branży lotniczej oraz gości z zagranicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Wydarzenie odbyło się 2 marca w "Starej Zajezdni" na krakowskim Kazimierzu.
Wydarzenie odbyło się 2 marca w "Starej Zajezdni" na krakowskim Kazimierzu. (pasazer.com)
d3g8x4m

W stolicy Małopolski już po raz 14. wręczono nagrody dla najlepszych linii lotniczych. Organizatorami gali, która odbyła się 2 marca na krakowskim Kazimierzu, byli m.in. port lotniczy Kraków-Balice oraz portal Pasazer.com.

W kategorii przewoźników niskokosztowych nagrodę otrzymał węgierski Wizz Air, który zwyciężył do tej pory w trzynastu z czternastu edycji plebiscytu. Wśród linii tradycyjnych, latających na trasach krótkodystansowych, zwyciężył LOT. Najlepszą linią dalekodystansową ogłoszono Qatar Airways.

Pierwsze miejsce wśród przewoźników czarterowych przypadło czeskiemu Travel Service, a najlepszą linią nieoperującą z Polski, po raz 5. z rzędu wybrano Singapore Airlines. Najtańszą linią nie została uznana żadna ze spółek niskokosztowych, ale Ukraine International Airlines, oferująca połączenia z Warszawy oraz Krakowa do Kijowa-Boryspola.

d3g8x4m

Zobacz też: Warszawskie lotnisko Chopina zostanie zamknięte

W kategoriach "odprawa i boarding" zwyciężył LOT, a "komfort" oraz "rozrywka" Emirates. Nagroda za najlepszy personel pokładowy oraz najczystsze samoloty przypadła Qatar Airways.

Najbardziej punktualnym przewoźnikiem została Lufthansa, natomiast w ocenie głosujących, najsmaczniejsze posiłki na pokładzie serwuje Turkish Airlines.

d3g8x4m

Nagroda dla menedżera roku trafiła do prezesa Wizz Aira, Józsefa Varadiego. Wydarzeniem roku ogłoszono wybór lokalizacji Centralnego Portu Komunikacyjnego w Baranowie, a trasą roku zostało połączenie Lublin - Mediolan (easyJet). Za najlepszą linię biznesową uznano Emirates.

W plebiscycie głosy mogli oddawać jedynie pasażerowie, którzy kupili bilet lotniczy na podróż danym przewoźnikiem. W okresie od 1 grudnia 2017 r. do 25 lutego 2018 r. zagłosowało 7694 osób.

Źródło: Pasazer.com

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3g8x4m

Podziel się opinią

Share
d3g8x4m
d3g8x4m