Trwa ładowanie...
d1txkdr

Wykryto koronawirusa wśród uczestników lotu z Grecji. 193 osoby na kwarantannie

Wśród uczestników lotu z Zakynthos do Cardiff w Walii wykryto 7 przypadków koronawirusa. 193 pasażerów, którzy podróżowali samolotem, będzie musiało przejść 14-dniową kwarantannę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
193 osoby na kwarantannie
193 osoby na kwarantannie (Getty Images)
d1txkdr

Wakacje już się kończą, ale Grecja nadal jest jednym z najpopularniejszych kierunków wśród turystów. Choć nie do końca bezpiecznym.

Walijska agencja Public Health Wales poinformowała, że wśród podróżujących z Zakynthos minimum 7 osób zostało zakażonych koronawirusem. Pracownicy ochrony zdrowia mają wkrótce skontaktować się z podróżnymi, ale dopóki to nie nastąpi, wszystkim zaleca się pozostanie w domach i izolację.

Nieprzestrzegane zasady bezpieczeństwa

Jak donosi BBC, pasażerowie twierdzą, że na pokładzie samolotu nie były przestrzegane zasady bezpieczeństwa. Młodzi pasażerowie przebywali wewnątrz bez maseczek lub z maseczkami zsuniętymi na szyję, przemieszczali się między siedzeniami, żeby rozmawiać z innymi. Nikt z personelu nie zwrócił im uwagi. Wersje przewoźnika i pasażerów są sprzeczne.

d1txkdr

Biuro podróży TUI wydało oświadczenie z informacją, że wśród pasażerów wytyczne sanitarne były przestrzegane. Również te dotyczące zasłaniania twarzy. Przewoźnik deklaruje również, że samoloty są dezynfekowane po każdym locie.

Nie siedź w hotelu! "Tunezja ma do zaoferowania więcej niż hotel all-inclusive"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1txkdr

Podziel się opinią

Share
d1txkdr
d1txkdr