Wyprzedaż w biurach podróży trwa. Warto łapać świetne okazje!

Promocje last minute to dobra okazja, aby upolować urlop za kwotę znacznie niższą niż w katalogach biur podróży. Okazuje się, że początek czerwca to prawdziwy wysyp wycieczek w kuszących cenach. Sprawdźcie sami!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyprzedaż w biurach podróży trwa. Warto łapać świetne okazje!
(Shutterstock.com)
WP

Tańsza znaczy gorsza? Nic bardziej mylnego!

Kupiona krótko przed wyjazdem wycieczka jest najczęściej znacznie tańsza od regularnej, a jej standard niczym nie różni się od wyjazdu w wyższej cenie. Potwierdza do Klaudyna Mortka z portalu Wakacje.pl.
- Polscy turyści są w gorącym etapie polowania na oferty na last minute. Wycieczkę możemy kupić w cenie obniżonej nawet o 60 proc. Co ważne, kupując ją musimy pamiętać, że to pełnowartościowy produkt, a niższa cena spowodowana jest najczęściej krótkim terminem do wylotu czy ostatnimi miejscami w hotelu lub samolocie - mówi ekspert.

Przy takich okazjach decyzja o zakupie zapada zazwyczaj bardzo szybko, bo oferty niekiedy znikają w błyskawicznym tempie. Co ważne, ceny mogą się zmienić tego samego dnia, więc trzeba łapać okazję. Nasi rodacy dobrze to wiedzą i coraz częściej można spotkać osoby, które kupują wycieczkę nawet kilka dni przed wyjazdem. Jeśli należycie do tej grupy i zamierzacie zaczaić się na jakąś przecenioną, oto kilka propozycji:

7-dniowy urlop w luksusowym, 5-gwiazdkowym hotelu Side Star Park na Riwierze Tureckiej. Wycieczka all inclusive, w cenie bilety lotnicze z Katowic lub Warszawy. Koszt wakacji to 1395 zł – taniej o ponad 2 tys. zł od ceny katalogowej (przecena 69 proc.!). Wyjazd: 7 czerwca (kliknij, aby zobaczyć ofertę).

WP

Kolejna gorąca promocja to 4-gwiazdkowy hotel THB Sun Tropi-cal Island na hiszpańskiej wyspie Lanzarote. Oczywiście w cenie wyżywienie all inclusive, bilety lotnicze z Warszawy i mnóstwo atrakcji. Koszt wyjazdu – 2299 zł, czyli taniej o ponad 1700 zł (43 proc.) od regularnej. Wyjazd także 7 czerwca (kliknij, aby zobaczyć ofertę).

Tydzień w słonecznym Szarm el-Szejku? Decydując się na zakup już teraz, wydamy niecałe 1300 zł, czyli o prawie 1800 zł mniej (58 proc.). W cenie bilety lotnicze z Warszawy, 4,5-gwiazdkowy hotel Oriental Resort, wyżywienie all inclusive i mnóstwo atrakcji wodnych. Wyjazd już 6 czerwca (kliknij, aby zobaczyć ofertę).

Materiały prasowe
Podziel się

Łatwo trafić na duże obniżki cen wycieczek do Grecji. Jednym z proponowanych miejsc jest położony na Korfu hotel Messonghi Beach. W cenie 1648 zł (zamiast 3038 zł – taniej o 46 proc.) mamy bilety lotnicze z Warszawy lub Szczecina, wyżywienie all inclusive czy aquapark ze zjeżdżalniami. Decyzję o wyjeździe trzeba podejmować szybko, ponieważ wylot już 7 czerwca (kliknij, aby zobaczyć ofertę)!

WP

Więcej korzystnych ofert last minute znajdziecie na stronie portalu wakacje.pl.

Polub WP Turystyka
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP