Trwa ładowanie...
d4jfsi8

Aeroporto Cuneo (CUF)

Największe atrakcje
Aeroporto Cuneo (CUF)
Region
Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Aeroporto Cuneo-Levaldigi (CUF) usytuowane jest 16 kilometrów na północ od miejscowości Cuneo i 65 kilometrów na południe od Turynu.

Aeroporto Cuneo-Levaldigi (CUF) - pobliskie miasta

W pobliżu portu lotniczego Cuneo-Levaldigi znajdują się Alba (40 km), Asti (68 km), Savona (95 km) oraz Genova (140 km). Jadąc z lotniska ku autostradzie A6, łączącej Turyn z Savoną, wybiera się wjazd Marene i jedzie w lewo. Już po kwadransie dojedzie się do Turynu, stolicy Piemontu. Istnieją też inne sposoby, aby dostać się z lotniska Cuneo-Levaldigi do centrum Turynu.

Port lotniczy Cuneo-Levaldigi połączony jest linią kolejową z Turynem (30 zł), Cuneo (bilet już za 15 zł) oraz Fossano. Pociągi podjeżdżają na stację co pół godziny.

Aeroporto Cuneo-Levaldigi (CUF) - loty z Polski

Nie ma bezpośrednich lotów z Polski do portu lotniczego Cuneo-Levaldigi. Trzeba dostać się najpierw do Trapani, Casablanki (z przesiadką) bądź Cagliari. Najtańsze loty z Warszawy zaczynają się od 1200 złotych, więc cały koszt przelotu będzie bardzo wysoki.

Aeroporto Cuneo-Levaldigi (CUF) - linie lotnicze i kierunki zagraniczne

Port lotniczy Cuneo-Levaldigi obsługuje połączenia z Bukaresztem, Cagliari, Trapani, Palma de Mallorca, Tiraną, Casablancą. Latają tu Ryanair, Wizz Air, Belle Air, Blue Air, Air Arabia, Mistralair, a także przewoźnicy sezonowi: Valligiana Viaggi i Turchese.

Dane lotniska Aeroporto Cuneo-Levaldigi:

Aeroporto Cuneo-Levaldigi (CUF): Strada Provinciale 20, n.1 – 12038 Levaldigi (CN), Italy.

Aeroporto Cuneo (CUF)
Czas lotu / jazdy samochodem

Samochodem: około 16h

Strefa czasowa

UTC±01:00

Waluta

Euro (1 Euro = 4,19 zł)

Godziny otwarcia

Całodobowe

Orientacyjna odległość

1322 km samolotem, 1752 km samochodem, 2017 km pociągiem

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jfsi8
d4jfsi8
d4jfsi8