Trwa ładowanie...
holderName

Anja Rubik nago na Malediwach. Walczy o środowisko

Anja Rubik od kilku dni spędza czas na Malediwach. Modelka nie tylko korzysta z rajskich plaż. Bajkowe krajobrazy to też idealne miejsce, by wziąć udział w kampanii dotyczącej czystości oceanów. Na jej instagramowym profilu od tygodnia pojawiają się bajkowe zdjęcia. Jednak wczoraj Rubik przeszła samą siebie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anja Rubik nago na Malediwach. Walczy o środowisko
(Instagram.com, Fot: Anja Rubik)
holderName

Tym razem modelka pokazała się całkiem nago. Lazur oceanu, biały piasek i Anja Rubij w całej okazałości. Internautom to się podoba! "Cudowne zdjęcie!", "Andzia jesteś niesamowita" - to tylko niektóre z komentarzy. Inni wychwalają jej naturalność.

Widać, że rajskie Malediwy zachwyciły polską modelke. Wcześniej pisała, że takie moemnty pamięta sie przez całe życie. Cóż każdy, kto miał kiedykolwiek przyjemność odwiedzić to wyspiarskie państwo z pewnością się z nią zgodzi.

Anja Rubik jest także zaangażowana w liczne projekty społeczne. Na Malediwach nie tylko leniuchuje. Pojechała tam na zaproszenie organizacji Parley, która zajmuje się walką o czyste oceany i uświadamiania mieszkańcom Ziemi jak ważne dla nas są morza.

Przy jednym ze zdjęć Anja Rubik przyznała „Uczę się o naszej planecie i wodzie. Próbuję zrozumieć, jak wszyscy możemy złączyć nasze wysiłki i zmienić nasze działanie. To wszystko jest możliwe!”

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName