Qaqwqwrqw

Córki byłych prezydentów na wakacjach

Nadeszła wiosna, jest to więc idealny czas na rozpoczęcie wojaży! Zdaje się, że podobnego zdania są córki byłych polskich prezydentów. Maria Wałęsa wypoczywa w pięknych Tatrach, a Aleksandra Kwaśniewska już jakiś czas jest na egzotycznej Kubie. W podróż nie wybrały się same – jednej towarzyszy partner, a drugiej mąż. Jak spędzają na wakacjach czas prezydentówny?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Córki byłych prezydentów na wakacjach
(Screenshot / aleksandraleksandrowna / instagram.com)
Qaqwqwrqw

Maria, córka Lecha Wałęsy, tegorocznej wiosny postanowiła wybrać się z partnerem, Patrykiem Rosińskim, w polskie góry. Para odwiedziła Dolinę Chochołowską – najdłuższą i największą dolinę w polskich Tatrach.

Warto wybrać się tam właśnie teraz, ponieważ dolina największe wrażenie robi wiosną, gdy na jej rozległych polanach kwitną kwiaty. Ciągnie się na długości 10 kilometrów, z czego 4 to głęboki wąwóz. Górna część dzieli się zaś na Dolinę Starorobociańską, Chochołowską Wyżnię i Jarząbczą.

Qaqwqwrqw

Na pięknie Doliny Chochołowskiej poznali się też turyści. Pierwsi pojawili się tutaj już w XIX wieku. Według wielu opinii przyrodniczo najciekawszy jest rejon Wielkich i Małych Korycisk oraz Siwiańskich Turni.

Na urlop postanowiła się też wybrać Aleksandra Kwaśniewska. Trochę wcześniej niż Maria Wałęsa, ponieważ w pierwszej połowie marca. W podróż do Ameryki Środkowej wybrała się z mężem Kubą Badachem.

Qaqwqwrqw

Pochwaliła się zdjęciami na Instagramie, zanim jeszcze poleciała na rajską Kubę. Fani nie powinni mieć powodów do narzekania - córka byłego prezydenta niemal codziennie karmi ich fotografiami z egzotycznego kraju położonego na Morzu Karaibskim.

Celebrytka wraz z mężem wynajęła zabytkowe auto, aby móc w pełni wczuć się w wakacyjny klimat. To najlepszy sposób na zwiedzanie Kuby!

Qaqwqwrqw

Nic dziwnego, że ten egzotyczny kraj zdobywa coraz większą popularność wśród polskich turystów. To nie tylko salsa, rum i cygara. To również rajskie plaże, lazurowe morze, zachwycająca i zmysłowa Hawana i wszechobecna kolonialna architektura.

Polub WP Turystyka
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw