Trwa ładowanie...
d3qjnsl

Córki byłych prezydentów na wakacjach

Nadeszła wiosna, jest to więc idealny czas na rozpoczęcie wojaży! Zdaje się, że podobnego zdania są córki byłych polskich prezydentów. Maria Wałęsa wypoczywa w pięknych Tatrach, a Aleksandra Kwaśniewska już jakiś czas jest na egzotycznej Kubie. W podróż nie wybrały się same – jednej towarzyszy partner, a drugiej mąż. Jak spędzają na wakacjach czas prezydentówny?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Córki byłych prezydentów na wakacjach
(Screenshot / aleksandraleksandrowna / instagram.com)
d3qjnsl

Maria, córka Lecha Wałęsy, tegorocznej wiosny postanowiła wybrać się z partnerem, Patrykiem Rosińskim, w polskie góry. Para odwiedziła Dolinę Chochołowską – najdłuższą i największą dolinę w polskich Tatrach.

Warto wybrać się tam właśnie teraz, ponieważ dolina największe wrażenie robi wiosną, gdy na jej rozległych polanach kwitną kwiaty. Ciągnie się na długości 10 kilometrów, z czego 4 to głęboki wąwóz. Górna część dzieli się zaś na Dolinę Starorobociańską, Chochołowską Wyżnię i Jarząbczą.

Na pięknie Doliny Chochołowskiej poznali się też turyści. Pierwsi pojawili się tutaj już w XIX wieku. Według wielu opinii przyrodniczo najciekawszy jest rejon Wielkich i Małych Korycisk oraz Siwiańskich Turni.

Na urlop postanowiła się też wybrać Aleksandra Kwaśniewska. Trochę wcześniej niż Maria Wałęsa, ponieważ w pierwszej połowie marca. W podróż do Ameryki Środkowej wybrała się z mężem Kubą Badachem.

Pochwaliła się zdjęciami na Instagramie, zanim jeszcze poleciała na rajską Kubę. Fani nie powinni mieć powodów do narzekania - córka byłego prezydenta niemal codziennie karmi ich fotografiami z egzotycznego kraju położonego na Morzu Karaibskim.

Celebrytka wraz z mężem wynajęła zabytkowe auto, aby móc w pełni wczuć się w wakacyjny klimat. To najlepszy sposób na zwiedzanie Kuby!

Nic dziwnego, że ten egzotyczny kraj zdobywa coraz większą popularność wśród polskich turystów. To nie tylko salsa, rum i cygara. To również rajskie plaże, lazurowe morze, zachwycająca i zmysłowa Hawana i wszechobecna kolonialna architektura.

d3qjnsl

Podziel się opinią

Share

d3qjnsl

d3qjnsl