ycipk-2o7uxl

Czworonożni podróżnicy robią furorę w Internecie. Są nierozłączni

Henry i Baloo zostali adoptowani przez swoich właścicieli ze schroniska dla bezdomnych zwierząt. Nic nadzwyczajnego? A jednak. Pies i kot to niezwykły duet podróżników, który ma prawie 550 tys. fanów na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcia tego duetu rozczulają!
Zdjęcia tego duetu rozczulają! (Instagram.com)
ycipk-2o7uxl

Właścicielami uroczej pary zwierząt są Amerykanie - Cynthia i Andre. Obydwoje uwielbiają górskie wędrówki. Kilka lat temu zdecydowali się na adopcję psa ze schroniska.

Henry urodził się na ulicy i jest mieszanką ras: wilczura i husky. Właściciele twierdzą, że ma w sobie też coś z boksera i teriera. - Od razu do mnie podbiegł. To on nas wybrał - wspomina Cynthia w rozmowie z BBC.

ycipk-2o7uxl

W październiku ubr. do rodziny dołączył kot Baloo. - Henry okazał się świetnym starszym bratem i zawsze dogląda, czy z Baloo jest wszystko w porządku - napisała Cynthia na Instagramie. - Teraz tworzymy idealną rodzinę.

Zwierzęcy duet podróżuje razem ze swoimi właścicielami. Mają konto na Instagramie, które śledzi prawie 550 tys. użytkowników. Co ciekawe, konto Cynthii, na którym też pojawiają się zdjęcia pupili śledzi niecałe 14 tys. osób.

ycipk-2o7uxl

Internauci są zachwyceni zdjęciami Henry'ego i Baloo. Zwłaszcza tymi, na których kot podróżuje na grzbiecie przyjaciela. W ich przypadku powiedzenie "żyć jak pies z kotem" na pewno nie ma negatywnego wydźwięku.

*Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez *dziejesie.wp.pl

ycipk-2o7uxl

Zobacz też: Psy śledcze w Polsce. Tak wygląda ich praca.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2o7uxl

ycipk-2o7uxl
ycipk-2o7uxl