Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
wakacje
04-12-2019 14:12

Egipt last minute – 4 powody by zwiedzić kraj faraonów

Gdzie jechać na wakacje? Przyzwyczajeni jesteśmy, iż sezon urlopowy w Polsce trwa dwa miesiące, podczas których maksymalnie wykorzystujemy uroki letniej pogody. A przecież są miejsca gdzie słońce świeci cały rok, a sprzyjająca pogoda i ciekawe okolice zachęcają do odwiedzin w każdym miesiącu. Położony w północnej Afryce Egipt to dobre miejsce, by korzystając z oferty last minute spędzić kilkanaście dni w kraju faraonów za naprawdę atrakcyjną cenę.

Egipt last minute – 4 powody by zwiedzić kraj faraonówŹródło: Materiały prasowe
d42w6jm
d42w6jm

1.Egipt – kolebka cywilizacji
2.Magia piramid
3.Afrykański klimat
4.Egipt Last minute - taniej niż myślisz

Egipt – kolebka cywilizacji

Egipt to kraj, w którym cywilizacja rozwinęła się bardzo wcześnie. Kraj faraonów miał duży udział w rozwoju regionu północnej Afryki. Dziś uznawany jest za miejsce, w którym przypada najwięcej zabytków na kilometr kwadratowy. Dzięki temu udając się na wycieczkę do Egiptu można być pewnym, iż nie ma w tym kraju miejsca na nudę i każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to kraj, do którego można udać się praktycznie w dowolnym momencie, warto więc przejrzeć oferty last minute i znaleźć odpowiednią datę na wycieczkę.

Magia piramid

Pierwszym skojarzeniem wielu osób ze słowem „Egipt” będą piramidy. I oczywiście niebezpodstawnie, te monumentalne budowle (oraz znajdujący się tuż obok Sfinks) to obowiązkowa pozycja do zwiedzenia dla zdecydowanej większości turystów. To także miejsce w którym można zaopatrzyć się w nietuzinkowe pamiątki oraz zrobić sobie zdjęcie na tle piramid, które z pewnością wzbudzi zazdrość wśród znajomych. Pasjonaci historii powinni również odwiedzić Sakkarę, gdzie znajduje się pierwsza piramida schodkowa (uznawana za najstarszą tego typu budowlę w Egipcie). Przeszukując oferty Egipt Last Minute warto wybrać tę, która zawiera w programie podróż do Gizy i wizytę u stóp monumentalnych piramid.

Afrykański klimat

Ciepłe miesiące w naszym klimacie to lipiec i sierpień, nic więc dziwnego, że właśnie wtedy kumulują się urlopy większości Polaków. A przecież w Egipcie atrakcyjna, przyciągająca turystów pogoda trwa cały rok. Warto wykorzystać ten fakt i dzięki ofertom last minute zaplanować wakacyjny wypoczynek nawet w listopadzie, styczniu czy lutym. Ciepła, zachęcająca do kąpieli woda w morzu, grzejące non stop słońce czeka na każdego niezależnie od pory, w którym udamy się na wycieczkę.

d42w6jm

Egipt last minute - taniej niż myślisz

Spoglądając na oferty last minute Egipt wydaje się, iż tak atrakcyjne miejsce dostępne jest tylko dla bogaczy. Nic bardziej błędnego. Ceny wycieczek są coraz bardziej atrakcyjne dla Polaków, a oferty last minute pozwalają na znalezienie promocyjnej oferty za zaskakująco niską cenę. Na stronie https://dreamtours.pl czekają oferty wycieczek choćby do Sharm El Sheikh, Hurghady czy słynącego z przepięknych raf koralowych Marsa Alam. Wystarczy porównać ceny i wybrać najkorzystniejszą ofertę, by cieszyć się wspaniałą pogodą i niezwykłym otoczeniem o każdej porze roku.

d42w6jm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d42w6jm