Trwa ładowanie...
d2ac2ea

Gangsterzy polują na bogatych pasażerów na lotnisku. Policja ostrzega przed napadami

Port Le Bourget to lotnisko biznesowe w Europie, które od pewnego czasu uważane jest za najbardziej niebezpieczne na Starym Kontynencie. W jego pobliżu coraz częściej dochodzi do napadów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wśród napadniętych przez gangsterów osób są bogaci turyści z Kataru, Stanów Zjednoczonych czy Rosji
Wśród napadniętych przez gangsterów osób są bogaci turyści z Kataru, Stanów Zjednoczonych czy Rosji (Shutterstock.com)
d2ac2ea

Na początku września media żyły informacją o napadzie na zamożnych Rosjan, którzy wracali z Nicei, jednego z najpopularniejszych miast na Lazurowym Wybrzeżu.

W drodze na lotnisko Le Bourget, które jest położone kilkanaście kilometrów od centrum Paryża, zostali zaatakowani przez czterech zamaskowanych mężczyzn. Zabrano im drogocenne przedmioty (głównie biżuterię) warte ok. milion euro (ok. 4,3 mln zł).

Shutterstock.com
Podziel się

Coraz więcej napadów

Francuska policja alarmuje, że do tego typu napadów na drogach prowadzących z i do lotniska Le Bourget dochodzi coraz częściej. To właśnie tam lądują prywatne samoloty biznesmenów-milionerów i gwiazd światowego show-biznesu.

d2ac2ea

Wśród napadniętych przez gangsterów osób są bogaci turyści z Kataru, Stanów Zjednoczonych, Rosji, ale też z samej Francji. Choć stróże prawa zwiększyli liczbę patroli, efekty ich pracy są póki co marne.

Źródło: RMF24

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Tak na lotnisku traktuje się bagaże

d2ac2ea

Podziel się opinią

Share

d2ac2ea

d2ac2ea