Trwa ładowanie...
ycipk-21nw7j

Rosyjscy turyści obrabowani pod Paryżem. Stracili milion euro

Złodzieje, którzy ukradli walizki trzech zamożnych Rosjan, zdobyli przedmioty o wartości ponad 4 milionów zł. Jak podaje Radio Europe 1, sytuacja miała miejsce na przedmieściach Paryża.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rosjanie zostali okradzeni na przedmieściach Paryża
Rosjanie zostali okradzeni na przedmieściach Paryża (Shutterstock.com)
ycipk-21nw7j

Rosjanie wracali z Nicei, jednego z najpopularniejszych miast na Lazurowym Wybrzeżu. W drodze na lotnisko Le Bourget, które jest portem lotniczym obsługującym prywatne samoloty, ich wynajęte auto z kierowcą zostało zatrzymane przez inny samochód.

Zostali zaatakowani przez czterech zamaskowanych mężczyzn, którzy zabrali im telefony komórkowe i bagaże. Według okradzionych Rosjan w walizkach i torbie znajdowały się drogocenne przedmioty, głównie biżuteria, warte ok. milion euro (4,3 mln zł).

ycipk-21nw7j

Port lotniczy Le Bourget jest najbardziej znaczącym lotniskiem biznesowym w Europie.

Z kolei Paryż to jedno z najpopularniejszych miejsc nie tylko wśród turystów, ale także złodziei. Kradzieże są najczęstszą formą przestępczości, która dotyka odwiedzających stolicę Francji. Należy uważać w pociągach, w metrze (szczególnie linia nr 1) czy podczas zwiedzania najpopularniejszych miejsc. Do rejonów, w których lepiej pilnować swojego dobytku należą między innymi: Rue St. Denis, Sacré Coeur, bazar Marché aux puces czy okolice Centrum Pompidou.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Malta - wyspa niezwykła

ycipk-21nw7j
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-21nw7j

ycipk-21nw7j
ycipk-21nw7j