Trwa ładowanie...
Wakacje.pl
Nocowanie.pl
Plaże
Wyspy
Egzotyka
W Podróży
Miasta
Poza miastem
Ludzie
Wideo
Zobacz inne
Najnowsze
Popularne

Irlandia Północna – poznaj fokę, która nie znosi pływać

Z pewnością nie spodziewała się takiej kariery. Gdy dostrzegła zacumowaną łódkę, postanowiła wdrapać się na pojazd i nieco rozprostować kości. Nagranie foki, która zażywa relaksu, beztrosko dryfując po wodach okalających wyspy Copeland, z miejsca stało się hitem internetu. Wcale się nie dziwimy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Irlandia Północna – poznaj fokę, która nie znosi pływać
(Facebook.com, Fot: Copeland Islands)

Są mądre, piękne, okrągłe, po prostu doskonałe. Niby powolne i niezdarne, ale jak przyjdzie co do czego, całkiem ogarnięte. Jak twierdzą specjaliści, najlepiej radzą sobie w wodzie. Mogą pływać na brzuchu. Na grzbiecie. Pod wodą. I na powierzchni. Ba, mogą nawet spać i pływać jednocześnie (by zaczerpnąć powietrza, wynurzają się niemal automatycznie, prawie bezwiednie, bez przerywania drzemki)! Bardziej od pływania foki lubią chyba tylko jeść ryby i… odpoczywać. Godzinami leżeć bez ruchu, wygrzewając na słońcu swoje idealnie obłe ciało. Co dobrze widać na załączonym filmie i obrazkach.

Relaks ponad wszystko. Poznaj niezwykłą fokę z Irlandii Płn.

Ich bohaterką jest najnowsza gwiazda sieci – pochodząca z Irlandii Północnej foka (a właściwie "fok", bo to samiec) o imieniu Sammy. Nagranie z udziałem rozkosznego ssaka, udostępnione przez administratorów fanpejdża Copeland Islands, zostało w ciągu kilkudziesięciu godzin obejrzane przez dziesiątki tysięcy internautów.

    Facebook.com
(Facebook.com, Fot: Copeland Islands)

Co zabawne, foczy gwiazdor wcale się na tym filmie nie popisuje, nie prezentuje sztuczek, nie wykonuje żadnych trzymających w napięciu ruchów. Po prostu jest. Odpoczywa. Przewraca się z boku na bok. Od czasu do czasu zerka z pokładu łodzi pontonowej, którą opanował u wybrzeży Donaghadee i postanowił wykorzystać dla swoich celów. Jest po prostu skazany na sukces.

Jeszcze nie zaplanowałeś wakacji? Sprawdź, gdzie pogoda dopisze!

Podziel się opinią

Share
Slot