Trwa ładowanie...
dxv7b2q

Irlandia Północna – poznaj fokę, która nie znosi pływać

Z pewnością nie spodziewała się takiej kariery. Gdy dostrzegła zacumowaną łódkę, postanowiła wdrapać się na pojazd i nieco rozprostować kości. Nagranie foki, która zażywa relaksu, beztrosko dryfując po wodach okalających wyspy Copeland, z miejsca stało się hitem internetu. Wcale się nie dziwimy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Irlandia Północna – poznaj fokę, która nie znosi pływać
(Facebook.com, Fot: Copeland Islands)
dxv7b2q

Są mądre, piękne, okrągłe, po prostu doskonałe. Niby powolne i niezdarne, ale jak przyjdzie co do czego, całkiem ogarnięte. Jak twierdzą specjaliści, najlepiej radzą sobie w wodzie. Mogą pływać na brzuchu. Na grzbiecie. Pod wodą. I na powierzchni. Ba, mogą nawet spać i pływać jednocześnie (by zaczerpnąć powietrza, wynurzają się niemal automatycznie, prawie bezwiednie, bez przerywania drzemki)! Bardziej od pływania foki lubią chyba tylko jeść ryby i… odpoczywać. Godzinami leżeć bez ruchu, wygrzewając na słońcu swoje idealnie obłe ciało. Co dobrze widać na załączonym filmie i obrazkach.

Relaks ponad wszystko. Poznaj niezwykłą fokę z Irlandii Płn.

Ich bohaterką jest najnowsza gwiazda sieci – pochodząca z Irlandii Północnej foka (a właściwie "fok", bo to samiec) o imieniu Sammy. Nagranie z udziałem rozkosznego ssaka, udostępnione przez administratorów fanpejdża Copeland Islands, zostało w ciągu kilkudziesięciu godzin obejrzane przez dziesiątki tysięcy internautów.

Facebook.com

Co zabawne, foczy gwiazdor wcale się na tym filmie nie popisuje, nie prezentuje sztuczek, nie wykonuje żadnych trzymających w napięciu ruchów. Po prostu jest. Odpoczywa. Przewraca się z boku na bok. Od czasu do czasu zerka z pokładu łodzi pontonowej, którą opanował u wybrzeży Donaghadee i postanowił wykorzystać dla swoich celów. Jest po prostu skazany na sukces.

dxv7b2q

Jeszcze nie zaplanowałeś wakacji? Sprawdź, gdzie pogoda dopisze!

dxv7b2q

Podziel się opinią

Share

dxv7b2q

dxv7b2q