Trwa ładowanie...

Katarzyna Werner na Zanzibarze. W marcu chce otworzyć hotel

Dziennikarka TVN już od września ubiegłego roku przebywa w Afryce. Obecnie organizuje finał WOŚP na Zanzibarze i przygląda się lokalnemu życiu. Przygotowuje się także do uruchomienia pierwszego biznesu na Czarnym Lądzie.
Share
Dziennikarka jeszcze nie wie, czy wróci na antenę TVN24
Dziennikarka jeszcze nie wie, czy wróci na antenę TVN24Źródło: Facebook.com/ Mama na Zanzibarze
d28c1ll

"Robię to po to, żeby popatrzeć na świat, o którym opowiadam od 20 lat w telewizji, z zupełnie innej strony. Sprawdzić się w nowym zawodzie, w nowym życiu" – mówiła Katarzyna Werner w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl. Stworzenie hotelu na Zanzibarze było jej największym marzeniem.

Otwarcie nowej inwestycji planowane jest na marzec 2020 r. Dziennikarka tłumaczy, że hotelarzem nie zostaje się z dnia na dzień, a miejsce, które chce stworzyć ma być wyjątkowe i dopracowane, co wymaga nauki i czasu. Obecnie Katarzyna Werner skoncentrowała się na poznawaniu wyspy i opisywaniu nowej rzeczywistości.

d28c1ll

Jej najbliższe plany związane są również z 28. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który postanowiła zorganizować na Zanzibarze. W dniach 11 i 12 stycznia odbywać się tam będą zbiórki do puszek wolontariuszy. Na Allegro pojawiła się też aukcja, na której wystawiono tygodniowy pobyt w jej nowym hotelu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Podwodny pokój hotelowy u wybrzeży Zanzibaru

d28c1ll

Podziel się opinią

Share
d28c1ll
d28c1ll