Trwa ładowanie...
d35glgc
d35glgc
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Na śniegu

Krynica: ewakuacja narciarzy z kolejki linowej

Około 90 osób, które w niedzielę utknęły na krzesełkach kolejki linowej na Słotwiny w Krynicy - Zdroju, udało się ewakuować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d35glgc

Ratownicy sprowadzają na ziemię kolejnych poszkodowanych - poinformował PAP rzecznik małopolskiej straży pożarnej Andrzej Siekanka.

Z powodu awarii wyciągu w Krynicy, na krzesełkach kolejki ok. godz. 14.00 utknęło 101 narciarzy. W ewakuacji narciarzy bierze udział 16 zastępów straży pożarnej, Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wysokościowego z Nowego Sącza oraz ratownicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Działania prowadzone są technikami alpinistycznymi oraz przy użyciu drabin.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną awarii wyciągu.(PAP)

*Szalone wyprawy Trzech Żywiołów. Pojechane podróże *

d35glgc

Podziel się opinią

Share

d35glgc

d35glgc