Trwa ładowanie...
d3rrl7k
Last minute – jak znaleźć najlepsze oferty na Boże Narodzenie i Sylwestra

Last minute – jak znaleźć najlepsze oferty na Boże Narodzenie i Sylwestra

Trwa gorączka planowania wyjazdów na okres świąteczny i sylwestrowy. Jak znaleźć najlepszą ofertę last minute i dokąd wyjechać? Radzi Klaudyna Mortka z serwisu Wakacje.pl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3rrl7k

Last minute, czyli wycieczka, którą można kupić nawet dzień przed lub w dniu wylotu, pozwala sporo zaoszczędzić. Dlatego chwilami poszukiwanie takiej oferty przypomina prawdziwe polowanie. A ponieważ, w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia i Sylwestrem, weszliśmy właśnie w okres „polowań” na super okazje, dobrze wiedzieć, na co warto „ostrzyć sobie zęby”.

Polskim numerem jeden wśród grudniowo-styczniowych wyjazdów są Wyspy Kanaryjskie – zdradza Mortka, tłumacząc, że wynika to z naprawdę okazyjnych ofert, jakie wówczas się pojawiają. – To są obniżki nawet o 50 proc. od regularnej ceny katalogowej. I dotyczą nawet tych najlepszych hoteli. Wybierając kierunek, warto pamiętać, że Wyspy Kanaryjskie są niezwykle różnorodne: od wulkanicznej, niemal księżycowej Lanzarote, po obfitującą w przepiękne plaże Fuerteventurę. Dla każdego więc coś wspaniałego, a wszystko to w temperaturze ok. 21 st. C. I najważniejsze – oferty last minute zaczynają się już od 1,6 tys. zł.

d3rrl7k

Egipt to kierunek, który ma swoich wiernych fanów, a jego ceny obecnie zbliżone są do tych hiszpańskich. Taniej jest aktualnie na Malcie, gwarantującej równie przyjemne temperatury, co na Wyspach Kanaryjskich, a położonej zaledwie 3 godziny lotu od Polski.

Być może niespodzianką dla wielu będzie to, że za ok. 2 tys. zł można mieć już wyjazd egzotyczny – Kenia czy Gambia czekają na „polujących na okazje”. Za 2,7 tys. natomiast możliwa jest wycieczka objazdowa po Chinach. Warto też się zaczaić na obecną królową egzotyki w Polsce – Kubę, na którą można polecieć dreamlinerem bezpośrednio z kraju.

d3rrl7k

Podziel się opinią

Share

d3rrl7k

d3rrl7k