Trwa ładowanie...
d3qjnsl

Marzysz o wyjeździe na biegun? Polska Stacja Antarktyczna rekrutuje pracowników

Rzuć wszystko i jedź oglądać pingwiny! Stacja Antarktyczna poszukuje uczestników do 43. wyprawy na Polską Stację Arktyczną w sezonie 2018/19. W skład ekipy wchodzi 8 osób. Jeśli znasz się na elektryce, informatyce, mechanice, chemii i wielu innych dziedzinach, masz szansę stać się jednym z jej członków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polska Stacja Antarktyczna poszukuje pracowników
Polska Stacja Antarktyczna poszukuje pracowników (Shutterstock.com)
d3qjnsl

"Grupa zimowa pracująca w stacji przez okres całego roku (od października do listopada kolejnego roku) składa się z 8 osób, które pełnią następujące funkcje: kierownik wyprawy, energetyk, elektryk, mechanik samochodowy, operator PTS, informatyk, elektronik, ratownik medyczny, łącznościowiec, laborant, obserwator ekologiczny, obserwator morski, obserwator hydrochemiczny i glacjologiczny" – możemy przeczytać w ogłoszeniu na stronie internetowej PSA.

arctowski.aq

Ogłoszeniodawcy uprzedzają jednak, że podczas pobytu na stacji "wszyscy robią wszystko" i najważniejsza jest praca zespołowa.

d3qjnsl

Rekrutacja na członków ekipy badawczej prowadzona jest co roku. Możliwe jest również zgłaszanie się do grupy letniej, która na stacji pracuje od listopada do końca marca.

Rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami odbywają się w marcu i kwietniu. W maju szczęśliwcy, którzy zostają zakwalifikowani, przechodzą szereg badań lekarskich. W okresie czerwiec-wrzesień czekają na nich specjalistyczne szkolenia.

Marzysz o wyprawie na biegun i wiecznej zimie? Aplikuj!

Zobacz też: Urlop na Antarktyce? Czemu nie!

d3qjnsl

Podziel się opinią

Share

d3qjnsl

d3qjnsl