Qaqwqwrqw

Mobilny Oscar w zasięgu ręki. Projekt "Bieszczady & MRB Karpaty Wschodnie" nominowany do nagrody

Mobilny projekt Bieszczadzkiego Parku Narodowego został nominowany do prestiżowego konkursu Mobile Trends Awards w kategorii "Edukacja i turystyka", który nazywany jest mobilnym Oscarem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aplikacja "Bieszczady & MRB Karpaty Wschodnie" zaprasza do poznania magicznych terenów Międzynarodowego Rezerwatu Biosfery Karpaty Wschodnie
Aplikacja "Bieszczady & MRB Karpaty Wschodnie" zaprasza do poznania magicznych terenów Międzynarodowego Rezerwatu Biosfery Karpaty Wschodnie (Shutterstock.com)
Qaqwqwrqw

Aplikacja "Bieszczady & MRB Karpaty Wschodnie" umożliwia poznanie magicznych terenów Międzynarodowego Rezerwatu Biosfery Karpaty Wschodnie. W mobilnym przewodniku znajdziemy obszerną bazę obiektów z Bieszczadzkiego Parku Narodowego, Użańskiego Parku Narodowego oraz Parku Narodowego Połoniny.

Wędrując przygranicznymi terenami trzech państw poznamy ich historię oraz niezwykłe miejsca - pomnik i rezerwaty przyrody, zabytki, cerkwie i ślady dawnego osadnictwa. Znajdziemy tu także encyklopedię roślin i zwierząt oraz najważniejsze informacje dotyczące obszaru.

Materiały prasowe
Podziel się
Qaqwqwrqw

Funkcja Augmented Reality (rozszerzonej rzeczywistości) sprawi, że podczas wycieczki możemy w aplikacji obejrzeć modele 3D nieistniejących już obiektów. Podziwianie bieszczadzkich krajobrazów ułatwią nam panoramy sferyczne z zaznaczonymi szczytami. Dużym ułatwieniem dla turysty poruszającego się po MRB Karpaty Wschodnie jest zbiór tras oraz sieć szlaków, po której możliwa jest nawigacja offline.

Przy trasach znajdują się także obiekty warte odwiedzenia. Szlaki w Bieszczadach, bieszczadzkie połoniny, zabytki – to wszystko sprawi, że na pewno nie będziecie się tutaj nudzić, a zastosowane funkcjonalności pozwolą na jeszcze lepsze poznanie piękna bieszczadzkich okolic.

Shutterstock.com
Podziel się
Qaqwqwrqw

Mobilny przewodnik dostępny jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i słowackiej. Aplikacja została stworzona we współpracy z firmą Amistad z Krakowa, która w ubiegłych latach była wielokrotnie nominowana i nagradzana w konkursie MTA, m.in. w 2017 r. została zdobywcą nagrody głównej Mobile Trends Awards w kategorii Podróże i Turystyka, dla aplikacji PKL Kasprowy Wierch.

O tym czy aplikacja Bieszczady & MRB Karpaty Wschodnie zdobędzie branżowego Oscara przekonamy się na początku marca. Tymczasem do 15 lutego lutego trwa głosowanie internautów na stronie.

Aplikację "Bieszczady & MRB Karpaty Wschodnie" można bezpłatnie pobrać tutaj.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

"Czemu ty nie śpisz?". Leśnik nagrał "rozmowę" z niedźwiedziem

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw