Trwa ładowanie...

N jak nowość, N jak Norymberga. Ruszyła sprzedaż biletów

Norymberga to siódme miasto w Niemczech, które dołączyło właśnie do siatki połączeń LOT-u. Połączenia będą odbywały się przez cały tydzień, przy czym w dni powszednie dwa razy dziennie. Pierwszy rejs z Warszawy zaplanowany jest na 7 maja. Bilety właśnie trafiły do sprzedaży

N jak nowość, N jak Norymberga. Ruszyła sprzedaż biletówŹródło: Shutterstock.com, fot: Vlada Photo
d4hrr3r
d4hrr3r

Rejsy między Warszawą a Norymbergą LOT będzie wykonywał od poniedziałku do piątku dwa razy dziennie, co gwarantuje pasażerom dużą elastyczność podróży. W weekendy, kiedy zapotrzebowanie na rejsy jest mniejsze, do dyspozycji pasażerów będzie jeden rejs dziennie. W soboty samolot LOT-u zabierze pasażerów porannym rejsem z Warszawy, natomiast w niedzielę wystartuje do Norymbergi wieczorem.

Podróż między Warszawą i Norymbergą potrwa ok. 1 godz. 40 minut. Na tej trasie przewoźnik wykorzysta samoloty Embraer 170 i 175, które mają na pokładzie odpowiednio: 70 i 82 fotele w trzech klasach podróży: biznes, ekonomicznej premium i ekonomicznej.

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com

Nowy rozkład pozwala zaoferować połączenia między Norymbergą a miastami w Europie Środkowo-Wschodniej, Azji Centralnej, na Dalekim Wschodzie i Ameryce Północnej – np. z Wrocławiem, Krakowem, Kijowem, Charkowem, Wilnem, Sankt-Petersburgiem, Sztokholmem, Oslo, Astaną, Pekinem, Tokio, Seulem, Singapurem, Nowym Jorkiem i Chicago i Los Angeles.

d4hrr3r

- Norymberga to istotne centrum targowo-kongresowe w Bawarii Północnej, jest też jednym z ważniejszych ośrodków biznesowych i naukowych w Niemczech. To w tym mieście swoje siedziby i oddziały mają wielkie koncerny jak Adidas, Siemens i Bosch. W zasięgu tego połączenia znajduje się wiele miast w rejonie Norymbergi, np. Beyreuth, gdzie odbywa się znany Festiwal Wagnerowski. Nowe połączenie z pewnością docenią także osoby podróżujące do Norymbergi i okolic na wakacje, do rodziny i znajomych – mówi Adrian Kubicki, dyrektor biura komunikacji LOT. - Naszym największym atutem jest bogata siatka połączeń oraz największy port przesiadkowy w Europie Środkowo-Wschodniej.

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com

Od początku tego roku LOT ogłosił uruchomienie 21 tras, m.in. z Warszawy do: Los Angeles, Newark i Astany oraz z Krakowa do Chicago. W ubiegłym roku przewoźnik zaczął latać na 23 trasach, m.in. do Tokio i Seulu. W maju przyszłego roku LOT uruchomi rejsy z Warszawy do Singapuru oraz z Budapesztu do Nowego Jorku i Chicago. Wszystkie połączenia dalekiego zasięgu LOT wykonuje Boeingami 787 Dreamliner, najnowocześniejszymi szerokokadłubowymi samolotami świata.
Bilety LOT-u na połączenia między Warszawą a Norymbergą są dostępne w cenie od 625 zł w dwie strony.

Źródło: LOT

d4hrr3r

Zobacz niezwykłą wyspę w Europie. Kusi atrakcjami:

d4hrr3r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hrr3r