Trwa ładowanie...

Najmniejsza ładowarka na świecie

Na targach MWC w Barcelonie firma LG Electronics (LG) zaprezentowała najmniejszą na świecie ładowarkę bezprzewodową. Ładowarka WCP-300 ma 6,9 cm i została zaprojektowana tak, aby była łatwa do przenoszenia.

Najmniejsza ładowarka na świecieŹródło: www.geektoys.pl
d2774ke
d2774ke

Nowy model jest kompatybilny z ładowarką wyposażoną w standardowe, 5-stykowe łącze micro-USB, co przekłada się na większą efektywność ładowania oraz wyższy komfort użytkowania.

Ładowarka WCP-300 uzyskała certyfikat Qi nadawany przez Wireless Power Consortium, a jej działanie jest oparte na indukcji elektromagnetycznej. Ładowarka wytwarza pole magnetyczne, które w urządzeniach umieszczonych na powierzchni indukuje prąd ładujący baterię. Certyfikat potwierdza, że ładowarka WCP-300 jest kompatybilna ze wszystkimi smartfonami zgodnymi ze standardem Qi.

Oferowane w USA smartfony Spectrum 2 i Nexus 4 *od *LG są standardowo przystosowane do ładowania bezprzewodowego, dzięki czemu nie trzeba kupować do nich specjalnej pokrywy na obudowę. LG jest przekonane, że fabryczne dostosowanie najnowszych smartfonów do ładowania bezprzewodowego odegra kluczową rolę w upowszechnianiu tej technologii jako standardu w branży.

Oficjalne wydanie internetowe: http://www.geektoys.pl

d2774ke
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2774ke