Trwa ładowanie...
d2w1wa3

Najpiękniejsza stewardessa na świecie. W konkursie wzięło udział ponad 900 pań

W Moskwie odbył się finał konkursu na najpiękniejszą stewardessę na świecie. W castingu wzięło udział 937 uczestniczek z różnych części świata. Główna nagroda trafiła do Rosjanki, która pracuje dla linii Aerofłot.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pierwsze miejsce zajęła pochodząca z Serbii Polina Smietanina, która pracuje dla linii lotniczej Aerofłot.
Pierwsze miejsce zajęła pochodząca z Serbii Polina Smietanina, która pracuje dla linii lotniczej Aerofłot. (Facebook.com)
d2w1wa3

W stolicy Rosji odbył się w grudniu konkurs Top Stewardess 2017. Wzięły w nim udział panie m.in. z Kazachstanu, Białorusi, Łotwy, Litwy i Emiratów Arabskich. Do finału dostało się 19 uczestniczek. Aby wygrać, dziewczyny musiały wykazać się wiedzą i umiejętnościami, a swoją historią ująć zarówno jury, jak i publiczność. To właśnie Jekaterina Galimowa wygrała koronę w nominacji Miss Publiczności.

Członkini załogi przewoźnika NordStar zachwyciła jury jeszcze na regionalnym etapie. Okazało się, że ma tytuł mistrzyni w kickboxingu. Ponadto wykazała się ogromną wiedzą zawodową. W przestworzach pracuje od 2011 r.

Do kogo trafiła korona? Pierwsze miejsce zajęła pochodząca z Syberii Polina Smietanina, która pracuje dla linii lotniczych Aerofłot. Urodziła się w Tomsku, ale od 2015 r. mieszka w Moskwie. Wybrała lotnictwo, ponieważ "uważa to za coś ekscytującego i tajemniczego, ponieważ nigdy nie wie, w której części świata się znajdzie". Przyznała też, że ma świadomość swojej pięknej urody. Kocha swoją pracę, a szczęście wpływa na jej wygląd.

Tytuł wicemiss przyznano Alonie Głuchowej, pracującej dla przewoźnika Rossiya. Wśród najpiękniejszych stewardess świata znalazły się też panie z linii lotniczych Emirates, Ural Airlines oraz Azur Air.

d2w1wa3

Źródło: sputniknews.com

Zobacz też: Stewardessy rozkręciły imprezę w samolocie

d2w1wa3

Podziel się opinią

Share

d2w1wa3

d2w1wa3