WP

Okazja dnia. Tydzień wakacji na Teneryfie już od 2459 zł

Spontaniczne wakacje w kurorcie Puerto de la Cruz na hiszpańskiej wyspie? To będzie dobry wybór – zdecydowanie wyższa niż w Polsce temperatura, piękne plaże i pyszne jedzenie. Udany urlop gwarantowany!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chociaż Puerto de la Cruz jest kurortem, nie zatraciło swojego spokojnego charakteru
Chociaż Puerto de la Cruz jest kurortem, nie zatraciło swojego spokojnego charakteru (Materiały prasowe)
WP

Marzycie o urlopie na jednej z najpiękniejszych europejskich wysp? Znaleźliśmy ofertę, obok której trudno przejść obojętnie. To 4-gwiazdkowy hotel Blue Sea Puerto Resort, w którym urlop w dniach 5-12 kwietnia spędzicie o prawie 1400 zł taniej. Za tydzień pobytu z wyżywieniem all inclusive zapłacicie teraz od 2459 zł. Cena dotyczy wylotu z Gdańska, Katowic, Poznania i Warszawy.

Hotel położony jest 3,5 km od parku rozrywki Loro Park – największej atrakcji na Teneryfie. Dzięki temu idealnie nadaje się na rodzinne wakacje oraz aktywny urlop z przyjaciółmi.

WP
Materiały prasowe
Podziel się

Ponadto obiekt usytuowany jest w urokliwej scenerii tropikalnych ogrodów, z widokiem na północne wybrzeże wyspy. Posiada liczne udogodnienia dla najmłodszych: animacje, mini klub, brodzik czy plac zabaw. Turyści chwalą Blue Sea Puerto Resort za pyszne jedzenie, komfortowe pokoje, spokój i bardzo pomocny personel.

Warto wspomnieć o samym kurorcie Puerto de la Cruz. Leży w północnej części Teneryfy, największej spośród Wysp Kanaryjskich. Geograficznie to północno-zachodnie wybrzeże Afryki, jednak kulturowo należy do Europy. Na wyspie działa dobrze zorganizowana i wygodna komunikacja autobusowa. Tanią alternatywą jest wynajęcie samochodu.

WP
Shutterstock.com
Podziel się

Miasto słynie z długiej nadmorskiej promenady z punktami widokowymi na malowniczą dolinę Orotavy oraz wulkan El-Teide, będącym najwyższym szczytem Wysp Kanaryjskich i Hiszpanii, a zarazem malowniczym parkiem narodowym wpisanym na listę UNESCO.

Shutterstock.com
Podziel się

Chociaż Puerto de la Cruz jest kurortem, nie zatraciło swojego spokojnego charakteru. Jest tu czysto, ulice i skwery toną w zieleni, a zewsząd unosi się smakowity zapach egzotycznej kuchni.

WP

*Ceny aktualne na dzień publikacji materiału.

Zobacz też: Wyspy Kanaryjskie - wakacje przez cały rok

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP