ycipk-14esjo

Okazja dnia. Tydzień we francuskich Alpach ze skipassem za 702 zł

Wielkimi krokami zbliża się sezon narciarski – wiele ośrodków na lodowcach zostało już otwartych. Jednym z najlepszych miejsc na narty w Europie są bez wątpienia francuskie Alpy, gdzie możemy zaszaleć na śniegu w rewelacyjnej cenie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Francuskie Alpy to jedno z najlepszych miejsc na narty w Europie
Francuskie Alpy to jedno z najlepszych miejsc na narty w Europie (Shutterstock.com)
ycipk-14esjo

Przeszukaliśmy dla was internet i znaleźliśmy świetną ofertę noclegową w miejscowości Chamrousse, położonej 30 km od słynnego Grenoble. 7 dni w 4,5-gwiazdkowym kompleksie apartamentów Les Villages du Bachat spędzimy w grudniu za 702 zł. Cena dotyczy miejsca w apartamencie 6-osobowym, a w niej mamy też skipass! Normalnie za 6-dniowy karnet trzeba zapłacić 173 euro, czyli 733 zł.

Chamrousse znajduje się w regionie Owernia-Rodan-Alpy, w departamencie Isère. Miejscowość położona jest na wysokości ok. 1700 m n.p.m. w masywie Belledonne. W 1968 r. odbyły się tu wybrane konkurencje narciarstwa alpejskiego w ramach X Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Grenoble. W okolicy ma też miejsce jeden z etapów Tour de France.

ycipk-14esjo

Chamrousse oferuje malownicze trasy narciarskie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów. Specyficzne położenie jest nie tylko gwarancją dobrych warunków śniegowych, ale także świetnego nasłonecznienia. Tutejsze trasy nazywane są "czerwonymi stokami". Wieczorem można bowiem jeździć w promieniach zachodzącego słońca, podczas gdy w równinie poniżej panuje już półmrok.

Karnet narciarski "Chamrousse" gwarantuje dostęp do 18 wyciągów i tras narciarskich o łącznej długości 90 km. Na ambitnych narciarzy czekają tereny olimpijskie. Mamy też duży wybór łagodnych zjazdów oraz możliwość jazdy poza trasami w głębokim śniegu. Nartostrady świetnie nadają się dla rodzin z dziećmi, szczególnie te w obszarze Roche Béranger.

Kompleks apartamentów Les Villages du Bachat oddalony jest od tras narciarskich o ok. 50 – 600 m. Na gości czeka podgrzewany basen na świeżym powietrzu, jacuzzi, sauna i studio fitness. Wszystko w cenie. Do dyspozycji jest także bezpłatny parking i miejsce do przechowywania sprzętu narciarskiego. Apartamenty posiadają dobrze wyposażony aneks kuchenny z kuchenką elektryczną, mikrofaą, zmywarką do naczyń, lodówką i ekspresem do kawy.

ycipk-14esjo

Sezon narciarski tuż, tuż. Jak się do niego przygotować? Zobacz wideo!

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-14esjo

ycipk-14esjo
ycipk-14esjo