Trwa ładowanie...
d2cqapg

Okazja dnia. Wakacje w Albanii za mniej niż 900 zł

Lepiej usiądźcie. Przeczesaliśmy internet i znaleźliśmy ofertę wakacji, jakiej dawno nie było. Urlop all inclusive w słonecznej Albanii za 869 zł. To się nazywa okazja!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Albania to zachwycający kraj na Bałkanach
Albania to zachwycający kraj na Bałkanach (Shutterstock.com, Fot: Shemyakina Tatiana)
d2cqapg

Żaden europejski kraj nie przeszedł w ostatnich latach tak turystycznej rewolucji jak Albania. Choć ma wielkość województwa wielkopolskiego, to liczbą atrakcji i plaż przebija niejeden wielki kraj. To niesamowite miejsce na Bałkanach od roku podbija serca Polaków.

Albania może się pochwalić setkami kilometrów pięknych plaż, na których można się wygrzewać przez prawie cały rok (300 słonecznych dni). Z Polski do Albanii leci się tylko 3,5 godziny.

Zobacz najpiękniejsze plaże i kurorty w Albanii.

Znaleźliśmy doskonałą ofertę, dla osób, które już pokochały Albanię oraz dla tych, które wciąż nie są przekonane. Okazja na podróż jest właściwie doskonała. Za 8 dni z all inclusive zapłacimy tylko 869 zł. To oferta last minute, ale wylot jest 18 września, więc czasu na pakowanie trochę zostało.

Wycieczka dostępna jest z wylotem z Katowic do Tirany. Rzadko się zdarza, że dodatkowe atrakcje wliczone są w cenę. W tym przypadku tak jest i to kolejny plus. W ramach wycieczek objazdowych za darmo można zwiedzić Durres z fabryką koniaku i degustacją trunków. Ponadto w bezpłatnym programie znajduje się także wizyta w Tiranie i Kruji. Powrót odbędzie się autokarem wraz ze zwiedzaniem perły bałkanów - Ochrydy.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Shutterstock.com
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną

Nie kręci was Albania? Nie ma problemu. Za mniej niż 1000 zł znajdziemy także wakacje w Bułgarii. Wśród wielu ofert naszą uwagę zwróciła ta w urokliwym Sorrento Sole Mare Apartaments w Burgas. Za 7 dni (bez wyżywienia) zapłacimy tylko 956 zł. Wylot 5 września z Warszawy.

  Shutterstock.com

Jedno z największych bułgarskich miast stanowi doskonałą bazę wypadową do pobliskich kurortów jak Słoneczny Brzeg czy Pomorie oraz zabytkowych miejscowości Sozopol i Nesebyr.

Wszystkie prezentowane oferty są aktualne na dzień publikacji.

d2cqapg

Podziel się opinią

Share

d2cqapg

d2cqapg