ycipk-4a6rz6

Opuszczony park Disneya. Popadł w ruinę i wygląda jak z horrorów

Kilkadziesiąt lat temu Disney wykupił wyspę na środku Bay Lake na Florydzie. Otworzył tam park rozrywki, który został zamknięty z niewyjaśnionych do końca przyczyn. To jedna z największych tajemnic giganta mediowego, który wcale nie chce, aby turyści odkrywali to miejsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Opuszczony Disney World nie gości już turystów
Opuszczony Disney World nie gości już turystów (Youtube.com)
ycipk-4a6rz6

Park Discovery Island powstał w 1974 r. i został zamknięty w 1999. Miał być miejscem, gdzie nauka łączy się z zabawą. Rodziny mogły tam poznać różne gatunki egzotycznych ptaków i zwierząt. Przeżyć przygodę w dżungli i spędzić razem czas.

google maps
Podziel się

Zamknięcie parku należącego do Walt Disney Company do dziś owiane jest tajemnicą. Discovery Island popadło w ruinę, a na jego terenie nie ma żywej duszy. Youtuber Matt Sonswa postanowił sprawdzić, jak dziś wygląda park.

ycipk-4a6rz6

Po 20 latach od zamknięcia, budynki zarosły i zostały zniszczone przez przyrodę. Puste hale i domki straszną osoby, które zdecydowały się zapuścić w to miejsce.

Po dawnej świetności parku nie ma już nawet śladu. Patrząc na kadry z filmu Sonswy można śmiało pomylić dawną atrakcję Disneya ze słynnym Jurassic Parkiem.

ycipk-4a6rz6

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Steven Spielberg: "Park Jurajski" nie był tylko filmem o dinozaurach

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4a6rz6

ycipk-4a6rz6
ycipk-4a6rz6