Qaqwqwrqw

Pasażerka wyprowadzona z samolotu. Nie chciała się zapoznać z zasadami bezpieczeństwa

Kobieta została wyprowadzona z samolotu w Nowej Zelandii po tym, jak nie chciała zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa. Ignorowała polecenia personelu i nie reagowała na prośby pozostałych pasażerów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pasażerka wyprowadzona z samolotu. Nie chciała się zapoznać z zasadami bezpieczeństwa
(Shutterstock.com)
Qaqwqwrqw

Niesforna pasażerka miała lecieć liniami Air New Zeland z Wellington do Auckland. Na jej nieszczęście tym razem nie miała ochoty oglądać filmu instruktażowego, dotyczącego zasad bezpieczeństwa na pokładzie. Nie chciała także zapoznać się z pisemną wersją zasad. Personel pokładowy nalegał, by poświęciła odrobinę czasu, żeby w razie niebezpieczeństwa wiedzieć, jak pomóc sobie i innym. Tym bardziej, że zajmowała miejsce blisko wyjścia.

Qaqwqwrqw

Kobieta jednak wolała czytać książkę, a gdy stewardesa mówiła do niej, ta zatykała uszy, by jej nie słyszeć. Nieugięta postawa pasażerki spowodowała opóźnienie lotu, dlatego o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa zaczęli ją prosić pozostali podróżni. Bezskutecznie. Kobietę wyprowadzono z samolotu w eskorcie policji.

Linie Air New Zeland słyną z kontrowersyjnych filmów instruktażowych. Ich poprzednie wideo miało przedstawiać zasady bezpieczeństwa w formie klipu, na którym artyści rapują do muzyki z utworu "It’s tricky". Pasażerowie zarzucili wówczas przewoźnikowi, że nie traktuje zasad bezpieczeństwa poważnie. Być może teraz chcieli pokazać, jak srodze o nie dbają.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Wizyta na pokładzie statku Maersk Triple-E

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw