Trwa ładowanie...
d3o1wtm

Pilot oszalał na pokładzie boeinga

Tylko szczęśliwy zbieg okoliczności zapobiegł ogromnej tragedii kanadyjskiego samolotu nad Atlantykiem - czytamy w "Fakcie". Po tym jak drugi pilot oszalał, dzielna stewardesa pomogła kapitanowi wylądować i tym samym uratowała życie 146 pasażerów oraz samolot.

Share
d3o1wtm

Tylko szczęśliwy zbieg okoliczności zapobiegł ogromnej tragedii kanadyjskiego samolotu nad Atlantykiem - czytamy w \"Fakcie\". Po tym jak drugi pilot oszalał, dzielna stewardesa pomogła kapitanowi wylądować i tym samym uratowała życie 146 pasażerów oraz samolot.

Boeing 767 linii Air Canada wystartował z Toronto do Londynu. Gdy był 10 km nad ziemią, drugi pilot zaczął nagle dziwnie się zachowywać. – Sprawiał wrażenie, jakby był zakłopotany i zdezorientowany. W pierwszej chwili myślałem, że jest pijany. Ale on tylko dziwnie się zachowywał – zeznał potem kapitan.

Na szczęście jedna ze stewardes miała amatorską licencję. Ale zanim mogła zająć miejsce w fotelu drugiego pilota, mężczyznę siłą trzeba było wyciągnąć z kokpitu. Zrobili to członkowie załogi. Sytuacja była dramatyczna, bo pilot stawiał opór.

Samolot bezpiecznie awaryjnie wylądował na irlandzkim lotnisku. Szalonego pilota przewieziono do szpitala.

d3o1wtm

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3o1wtm
d3o1wtm