Trwa ładowanie...
d33nost

Pilot oszalał na pokładzie boeinga

Tylko szczęśliwy zbieg okoliczności zapobiegł ogromnej tragedii kanadyjskiego samolotu nad Atlantykiem - czytamy w "Fakcie". Po tym jak drugi pilot oszalał, dzielna stewardesa pomogła kapitanowi wylądować i tym samym uratowała życie 146 pasażerów oraz samolot.

d33nost
d33nost

Tylko szczęśliwy zbieg okoliczności zapobiegł ogromnej tragedii kanadyjskiego samolotu nad Atlantykiem - czytamy w \"Fakcie\". Po tym jak drugi pilot oszalał, dzielna stewardesa pomogła kapitanowi wylądować i tym samym uratowała życie 146 pasażerów oraz samolot.

Boeing 767 linii Air Canada wystartował z Toronto do Londynu. Gdy był 10 km nad ziemią, drugi pilot zaczął nagle dziwnie się zachowywać. – Sprawiał wrażenie, jakby był zakłopotany i zdezorientowany. W pierwszej chwili myślałem, że jest pijany. Ale on tylko dziwnie się zachowywał – zeznał potem kapitan.

Na szczęście jedna ze stewardes miała amatorską licencję. Ale zanim mogła zająć miejsce w fotelu drugiego pilota, mężczyznę siłą trzeba było wyciągnąć z kokpitu. Zrobili to członkowie załogi. Sytuacja była dramatyczna, bo pilot stawiał opór.

Samolot bezpiecznie awaryjnie wylądował na irlandzkim lotnisku. Szalonego pilota przewieziono do szpitala.

d33nost
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33nost