Trwa ładowanie...

Podróż po królewsku. Podwójne łóżka w klasie biznesowej Qatar Airways

Qatar Airways od zawsze proponują swoim klientom luksusowe warunki latania. Teraz jeszcze podniosły poprzeczkę. W klasie biznesowej na trasie z Londynu do Dohy pojawiły się bowiem podwójne łóżka. Pierwsze takie w przestworzach.

Podróż po królewsku. Podwójne łóżka w klasie biznesowej Qatar AirwaysŹródło: Materiały prasowe, fot: Qatar Airways
d2x1vjw
d2x1vjw

Qatar Airways lubią rozpieszczać swoich podróżnych. Nie bez kozery już kilkukrotnie wybrane zostały "Najlepszymi długodystansowymi liniami lotniczymi na świecie". Władze linii chcą prawdopodobnie utrzymać swoją niekwestionowaną pozycję króla przestworzy, bo ostatnio zaproponowały swoim klientom sypialnie z podwójnymi łóżkami.

Qsuites dostępne są dla pasażerów klasy biznesowej w Boeingach 777, latających z Heathrow do Dohy (za dwójkę trzeba zapłacić od 2 tys. funtów, czyli blisko 10 tys. zł). Prywatne sypialnie są wyposażone w miejsce do wypoczynku i dwa płaskie ekrany, na których podróżni mogą korzystać z oferty rozrywki pokładowej.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Qatar Airways

Nawet czwórka pasażerów może przekształcić swoje siedzenia w osobną przestrzeń, dzięki czemu rodziny, przyjaciele lub współpracownicy mogą podróżować, pracować czy zjeść obiad w swoim towarzystwie.

d2x1vjw

Jonathan Harding, wicedyrektor Qatar Airways na Europę, twierdzi, że zaproponowane rozwiązanie to "bezprecedensowy poziom luksus" w klasie biznesowej. –To rewolucyjny, zupełnie nowy, dostosowujący się do potrzeb pasażera produkt, który zamierzamy wdrożyć w całej naszej flocie, przenosząc doświadczenie podróży w klasie biznesowej na zupełnie nowy poziom – mówił Harding zagranicznym mediom. Chcielibyście zakosztować tej "odrobiny" luksusu?

Zobacz, dokąd żony polskich piłkarzy jeżdżą na wakacje

d2x1vjw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2x1vjw