Trwa ładowanie...

Podsumowali "Weekend za pół ceny". Tak dobrze jeszcze nie było

Około 110 tys. turystów wzięło udział w jesiennej edycji "Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny". Polska Organizacja Turystyczna właśnie podsumowała akcję.

Podsumowali "Weekend za pół ceny". Tak dobrze jeszcze nie byłoŹródło: Shutterstock.com
dwqnto5
dwqnto5

- To blisko dwa razy więcej niż podczas pierwszej edycji we wrześniu 2016 r. Cieszę się, że Polacy coraz chętniej korzystają z możliwości odkrywania piękna swojego kraju – mówi Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka.

"Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny" to wspólna akcja Polskiej Organizacji Turystycznej i Ministerstwa Sportu i Turystyki. W trzeciej edycji wzięły udział 554 miejsce (m.in. restauracje i hotele), które oferowały swoje produkty i usługi w obniżonych cenach, nawet do 50 proc.

"Weekend za pół ceny" to realna obniżka czy chwyt marketingowy? Sprawdziliśmy!

- Cieszy nas, że akcja po raz kolejny spotkała się z tak pozytywnym odzewem na terenie całego kraju, zarówno wśród turystów, jak i partnerów wydarzenia. Większość z nich już dziś deklaruje wzięcie udziału w kolejnych edycjach – powiedział Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk.

Z Informacji POT wynika, że każdy uczestnik akcji zaoszczędził średnio 72 zł. A mimo prowadzenia akcji w tzw. sezonie niskim do branży turystycznej wpłynęło dodatkowo prawie 8 mln zł.

W przyszłym roku edycję wiosenną zaplanowano na 9-11 marca, a jesienią w dniach
5-7 października. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.polskazobaczwiecej.pl

dwqnto5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwqnto5