Trwa ładowanie...
d1jst79

Prababcia złapana w parku rozrywki. Zamknięto ją za posiadanie "narkotyków"

Disney World to najbardziej magiczne miejsce na ziemi. Dla pewnej kobiety stało się jednak prawdziwym horrorem. Prababcia została aresztowana w punkcie kontrolnym, ponieważ w jej torebce znaleziono CBD, czyli olej konopny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobieta zapewniała, że nigdy nawet nie dostała mandatu za przekroczenie prędkości
Kobieta zapewniała, że nigdy nawet nie dostała mandatu za przekroczenie prędkości (Shutterstock.com)
d1jst79

69-letnia kobieta zaczęła stosować medykament jako lek na zapalenie stawów. Olej konopny przepisał jej lekarz. W momencie aresztowania miała przy sobie notatkę, poświadczającą, że produkt został przepisany w celach zdrowotnych, ale dla policjantów nie miało to najmniejszego znaczenia.

Hester Jordan Burkhalter spędziła 12 godzin za kratami, po czym została zwolniona za kaucją w wysokości 2 tys. dol. (7,6 tys. zł). Olejek CBD jest wciąż nielegalny w stanie Floryda, mimo iż można go znaleźć na sklepowych półkach. Choć władze postępowały zgodnie z prawem, zarzuty wobec kobiety ostatecznie zniesiono. Z atrakcji Disney World ostatecznie chyba jednak nie skorzystała…

d1jst79

Prawniczka aresztowanej kobiety w rozmowie z Fox News powiedziała, że jest bardzo niezadowolona ze sposobu, w jaki sprawa została rozwiązana. Jest wiele innych miejsc i sytuacji związanych z przestępstwami narkotykowymi, w których policja powinna reagować, zamiast wsadzać za kraty babcie cierpiące na zwyrodnienie stawów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Dzieje się w Polsce: Energylandia

d1jst79

Podziel się opinią

Share

d1jst79

d1jst79