Trwa ładowanie...
ycipk-15z0nx

Przerażający wyczyn Brytyjczyka na moście w Kijowie

23-latek z Southampton w Wielkiej Brytanii i 27-latek z Ukrainy wspięli się na 119-metrowy Most Moskiewski w Kijowie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyźni zrobili to bez jakichkolwiek zabezpieczeń. Już od samego patrzenia z wygodnej perspektywy krzesła robi się słabo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przerażający wyczyn Brytyjczyka na moście w Kijowie
(facebook.com/JamesLKingston)
ycipk-15z0nx

Film z przerażającego wyczynu zamieścił w sieci serwis EpicTV. Na klipie widać Jamesa Kingstona, który wraz z kolegą o pseudonimie Mustang Wanted, zdobywa ukraiński most wantowy.

Sama wspinaczka to jednak nie wszystko. Najbardziej mrożącym krew w żyłach momentem jest chwila, w której Mustang zwisa z mostu trzymając się jedynie ręki kolegi.

W kolejnych sekundach Kingston robi przewrót do tyłu na samym szczycie pylonu, wznoszącego się na wysokość 119 metrów.

ycipk-15z0nx

Upadek z tej wysokości to pewna śmierć. Całość została nakręcona w trybie POV, co oznacza, że widz ogląda wszystko z perspektywy freerunnera - widzi dokładnie to samo, co James.

Obejrzyj mrożący krew w żyłach film z wyczynu Jamesa i Mustanga. Jak zakończyła się ich przygoda?

*James Kingston *wspina się na 200-metrowe żurawie czy skacze po dachach Cambridge i każdy wyczyn publikuje w sieci. Brytyjczyk uprawia parkour i freerun, będący podobną dyscypliną do tej pierwszej, ale wzbogacony o elementy akrobatyczne - salta czy obroty. Kingston większość swojego życia poświęcił, by znaleźć nowe sposoby do poruszania się po środowisku miejskim. Od kilku lat podróżuje po świecie w poszukiwaniu najwyższych i najbardziej ekstremalnych miejsc, gdzie mógłby uprawiać swoje hobby.

Z kolei Mustang Wanted pochodzi z Kijowa na Ukrainie. Podobnie jak Kingston, bez jakichkolwiek zabezpieczeń zdobywa najwyższe konstrukcje i również filmuje swoje osiągnięcia.

ycipk-15z0nx

pw/at

100 cudów świata

Najlepsze promocje lotnicze! - Sprawdź

Polub WP Turystyka
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-15z0nx

ycipk-15z0nx
ycipk-15z0nx