Trwa ładowanie...
fly4free.pl
26-09-2013 15:08

Ryanair otwiera loty krajowe!

Michael O’Leary, dyrektor generalny linii lotniczych Ryanair, podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Warszawie ogłosił chęć rozwoju działalności operacyjnej na lotnisku w Modlinie. Ryanair uruchamia pierwsze loty krajowe po Polsce!

Ryanair otwiera loty krajowe!Źródło: PAP/DPA
d2774ke
d2774ke

W marcu 2014 polecimy z Modlina do Wrocławia i Gdańska. Połączenia będą realizowane codziennie. Przewoźnik nie wyklucza także uruchomienia połączeń do innych miast w Polsce z Warszawy Modlin.

Ceny lotów na nowo otwartych trasach mają zaczynać się od 99 PLN w jedną stronę. Rejsy Ryanair z Warszawy do Gdańska i Wrocławia będą dostępne w sprzedaży od 1 listopada. Loty będą realizowane samolotami Boeing 737-800.

Przewoźnik zapowiedział także chęć otworzenia bazy na lotnisku w Modlinie we wrześniu 2014 roku. W przyszłym roku Ryanair planuje otworzenie 6-7 nowych tras krajowych.

Michael O’Leary z Ryanair w Warszawie powiedział:

d2774ke

„Jesteśmy zadowoleni ze wzrostu rezerwacji od czasu ogłoszenia powrotu lotów Ryanaira do Modlina od 30 września już za 5 dni. Od przyszłego roku Ryanair będzie operować na ponad 30 trasach do/z Warszawy Modlina i liczymy, że przewieziemy 1,5 mln pasażerów do/z Modlina w 2014 roku.

Nie mamy wątpliwości, że lokalizacja lotniska Warszawa Modlin (tylko 38 km od centrum Warszawy), przy nisko kosztowej bazie, tanim parkingu i łatwym połączeniu autobusowym, pozwoli ułatwić wybór tego portu lotniczego pasażerom, którzy polecą pierwszymi polskimi rejsami krajowymi Ryanaira z Gdańska i Wrocławia do Warszawy.

W ciągu ostatnich dwóch lat Ryanair stał się liniami lotniczymi nr 1 w Polsce przewożąc więcej pasażerów niż LOT. Nasze dwa pierwsze połączenia krajowe przyniosą znacznie niższe ceny biletów lotniczych dla polskich konsumentów, a wreszcie pomogą uwolnić ich od wysokich cen biletów LOT-u na trasach krajowych.”

Oto oficjalny cennik lotów Ryanaira na nowych połączeniach:

Cennik
Cennik

Źródło: Fly4Free.pl

if/pw

d2774ke
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2774ke