Trwa ładowanie...
d28u8wc

Samolot opanowały pluskwy. Dziecko dotkliwie pogryzione

Heather wraz z rodziną podróżowała z Vancouver do Londynu liniami British Airways. Jakiś czas po starcie zauważyła, że w różnych miejscach pojawiają się… robaki. Okazało się, że to pluskwy od których nie dało się uciec. Najgorzej pogryziona została 7-letnia córeczka, Molly.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pluskwy pokąsały dziecko / Zdjęcie ilustracyjne
Pluskwy pokąsały dziecko / Zdjęcie ilustracyjne (123RF.COM)
d28u8wc

Rodzina leciała do Londynu, gdzie miała zostać na jedną noc Dalej rodzina chcieła lecieć na Słowację. Miała być przygoda, wakacje, a był koszmar. W samolocie brytyjskich linii lotniczych zaatakowały ich pluskwy. Dziewczyna została tak mocno pokąsana, że na drugi dzień rany zaczęły krwawić.

Media całego świata donoszą o tej bulwersującej sprawie. Jak powiedziała Heather w "The Sun", czuła się, jakby one je otoczyły. "Przypominało to ziarenko lnu, ale zaczęło się ruszać, to był robal(…). Chodziły po fotelach z przodu, z tyłu, wychodziły zza telewizorków, a nawet próbowały wejść do jedzenia".
Kobieta zapewnia, że zgłosiła to obsłudze samolotu, ale nie dało się nic zrobić, ponieważ nie było innych miejsc, by mogli się przesiąść. "To było straszne" – mówiła Heather w "The Sun".

Rzecznik British Airways przeprosił klientów linii za wszelkie niedogodności i wytłumaczył, że to się rzadko zdarza: "Rocznie obsługujemy ponad 280 000 lotów, a doniesienia o pluskwach na pokładzie nie pojawiają się często. Jesteśmy czujni i monitorujemy samoloty. Pluskwy to problem, z którym czasami musza uporać się hotele i linie lotnicze na całym świecie".

d28u8wc

Zobacz też: Eksplozja na pokładzie samolotu pasażerskiego

Jak kupować taniej? Odpowiedź znajdziesz na Allegro kupony rabatowe.

d28u8wc

Podziel się opinią

Share

d28u8wc

d28u8wc