ycipk-l8y90w

Sandal Resorts rozdaje darmowe wakacje. 7 dni na Karaibach

Sandal Resorts zorganizował konkurs, w którym wygrać można darmowe wycieczki w rejony Karaibów. Tydzień w raju wygrać mogą matki, pielęgniarki, nauczyciele i członkowie wojska. Wakacje spędzą w luksusowych kurortach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szczęśliwcy będą mogli na tydzień "odpłynąć na rajskich wyspach"
Szczęśliwcy będą mogli na tydzień "odpłynąć na rajskich wyspach" (Shutterstock.com)
ycipk-l8y90w

Maj to miesiąc pełen szczególnych dni. W Stanach Zjednoczonych w tym czasie przypada m.in. Dzień Matki, Narodowy Dzień Pielęgniarek, Tydzień Uznania dla Nauczyciela czy Narodowy Miesiąc Uznania Wojskowego. Osoby obchodzące swoje święto mogą zgłaszać się do konkursu, w którym do wygrania mają rajskie wakacje w ekskluzywnych hotelach.

Przedstawiciele Sandal Resorts będą wybierali jednego zwycięzcę każdego dnia w maju. Laureaci będą mogli wykorzystać swoją nagrodę w ciągu dwóch lat. Czekać będzie na nich romantyczna wycieczka dla dwóch osób w luksusowych kurortach w egzotycznych miejscach. Będą mogli wybrać hotel od Saint Lucia, przez Jamajkę, po Bahamy czy Barbados.

ycipk-l8y90w

Wycieczki obejmują pakiety all inclusive, pięciogwiazdkowe restauracje, nieograniczony dostęp do alkoholu oraz transfer z lotniska. Opłata za przelot niestety nie jest wliczona w cenę. Oferta skierowana jest do pełnoletnich obywateli Stanów Zjednoczonych. Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z tej okazji? Wystarczy, jeśli nauczyciel, pielęgniarka czy wojskowy napisze w 250 znakach, dlaczego tydzień w raju jest właśnie dla nich. A my kiedy się doczekamy takich konkursów?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: "Wakacje na kempingu" - kemping Straško, Chorwacja

ycipk-l8y90w
ycipk-l8y90w
ycipk-l8y90w
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-l8y90w