Trwa ładowanie...
Wakacje.pl
Nocowanie.pl
Plaże
Wyspy
Egzotyka
W Podróży
Miasta
Poza miastem
Ludzie
Wideo
Zobacz inne
Najnowsze
Popularne

Sandal Resorts rozdaje darmowe wakacje. 7 dni na Karaibach

Sandal Resorts zorganizował konkurs, w którym wygrać można darmowe wycieczki w rejony Karaibów. Tydzień w raju wygrać mogą matki, pielęgniarki, nauczyciele i członkowie wojska. Wakacje spędzą w luksusowych kurortach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szczęśliwcy będą mogli na tydzień "odpłynąć na rajskich wyspach"
Szczęśliwcy będą mogli na tydzień "odpłynąć na rajskich wyspach" (Shutterstock.com)

Maj to miesiąc pełen szczególnych dni. W Stanach Zjednoczonych w tym czasie przypada m.in. Dzień Matki, Narodowy Dzień Pielęgniarek, Tydzień Uznania dla Nauczyciela czy Narodowy Miesiąc Uznania Wojskowego. Osoby obchodzące swoje święto mogą zgłaszać się do konkursu, w którym do wygrania mają rajskie wakacje w ekskluzywnych hotelach.

Przedstawiciele Sandal Resorts będą wybierali jednego zwycięzcę każdego dnia w maju. Laureaci będą mogli wykorzystać swoją nagrodę w ciągu dwóch lat. Czekać będzie na nich romantyczna wycieczka dla dwóch osób w luksusowych kurortach w egzotycznych miejscach. Będą mogli wybrać hotel od Saint Lucia, przez Jamajkę, po Bahamy czy Barbados.

Wycieczki obejmują pakiety all inclusive, pięciogwiazdkowe restauracje, nieograniczony dostęp do alkoholu oraz transfer z lotniska. Opłata za przelot niestety nie jest wliczona w cenę. Oferta skierowana jest do pełnoletnich obywateli Stanów Zjednoczonych. Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z tej okazji? Wystarczy, jeśli nauczyciel, pielęgniarka czy wojskowy napisze w 250 znakach, dlaczego tydzień w raju jest właśnie dla nich. A my kiedy się doczekamy takich konkursów?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: "Wakacje na kempingu" - kemping Straško, Chorwacja

Podziel się opinią

Share
Slot