Trwa ładowanie...

Świetna wiadomość dla Polaków. Egipt wprowadził elektroniczną wizę

Żeby otrzymać wizę do Egiptu, nie trzeba już ustawiać się w kolejce na lotnisku. Wniosek o jej przyznanie możemy złożyć przez internet, a uprawnieni do tego są mieszkańcy 46 krajów, w tym Polski.

Share
Świetna wiadomość dla Polaków. Egipt wprowadził elektroniczną wizęŹródło: Shutterstock.com, fot: Stockforlife
d2ww2pz

Duże ułatwienie dla turystów, którzy na wakacje wybiorą się do Hurhady czy Marsa Alam. Zamiast po przylocie ustawiać się w kolejce albo odwiedzać egipskie przedstawicielstwo dyplomatyczne, wniosek o przyznanie wizy 30-dniowej wizy turystycznej możemy złożyć z własnego domu. Wystarczy wejść na (wskazaną stronę), założyć konto, odpowiedzieć na pytania umieszczone w formularzu i opłacić wniosek (25 dol. za wizę jednorazową; z opłat są zwolnieni ci, którzy wybierają się Półwysep Synaj, w tym m.in. popularnego kurortu wypoczynkowego Sharm el Sheikh – mogą oni skorzystać z bezpłatnej, 15-dniowej wizy "Sinai Only", wydawanej w porcie lotniczym w trakcie odprawy paszportowej)

Jak informuje Fly4Free, o elektroniczną wizę mogą starać się obywatele 46 krajów. W tym Polacy, Czesi,, Węgrzy, Finowie, Francuzi, Włosi, Anglicy, Japończycy, Koreańczycy, Rosjanie i Amerykanie. Wniosek można złożyć dla całej rodziny lub grupy na jednorazowy lub wielokrotny wjazd do kraju.

Zobacz też: Zniesienie amerykańskich wiz dla Polaków. Co z obietnicą Trumpa?

d2ww2pz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ww2pz
d2ww2pz