Trwa ładowanie...
d1hkj8g

Szklany pociąg, który pozwala podziwiać piękne widoki. Jedzie przez kanadyjskie góry

Odwiedzając zachodnią Kanadę, w której znajduje się chociażby Park Narodowy Banff, ważne są widoki. Teraz, dzięki projektowi szwajcarskiej firmy, można na bieżąco śledzić zmieniające się kanadyjskie krajobrazy i robić zdjęcia. Podróż takim pociągiem to z pewnością niezapomniane przeżycie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szklane wagony zaprojektowała szwajcarska firma kolejowa
Szklane wagony zaprojektowała szwajcarska firma kolejowa (Materiały prasowe)
d1hkj8g

GoldLeaf to nietypowe wagony kolejowe, które kursują w Kanadzie. Czym się wyróżniają? Mają szklaną kopułę, która pozwala podziwiać piękne widoki. To szczególnie ważne, ponieważ trasa pociągów przebiega przez kanadyjskie pasma górskie, które uznawane są za jeden z najbardziej malowniczych regionów na świecie.

Materiały prasowe

Podróżni nie tylko mogą na bieżąco śledzić zmieniające się krajobrazy, ale także robić świetne zdjęcia. Poza szklana kopułą linia wyróżnia się również wysokim standardem. Pasażerowie GoldLeaf cieszyć się mogą gorącym, przygotowanym przez szefa kuchni śniadaniem i lunchem oraz popołudniowym winem i serami.

d1hkj8g

Szklane wagony zostały zaprojektowane i zbudowane przez szwajcarską firmę kolejową Stadler. Każdy z nich może pomieścić 72 osoby. Pasażerowie mogą zrelaksować się w rozkładanych i ogrzewanych fotelach.

Te wyjątkowe wagony oferuje swoim pasażerom kanadyjska firma kolejowa, która dołączyła do swojej floty cztery nowe wagony kolejowe, a kolejne trzy w 2020 r.

Pierwsze cztery szklane wagony będą obsługiwać dwie popularne turystycznie trasy: między Vancouver a jeziorem Louise lub Parkiem Narodowym Banff i dwudniową wycieczkę między Vancouver a Jasper.

d1hkj8g

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1hkj8g

Podziel się opinią

Share

d1hkj8g

d1hkj8g