Trwa ładowanie...

Szpindlerowy Młyn inauguruje sezon zimowy

Słynny czeski ośrodek narciarski szykuje się do otwarcia sezonu zimowego. Podczas imprezy Ski Opening 13.-15.12.2013 na turystów czekają liczne atrakcje, zabawy dla dzieci i wieczorny pokaz mody.

Szpindlerowy Młyn inauguruje sezon zimowyFot: CzechTourism
d2uqsdc
d2uqsdc

Od piątku do niedzieli narciarze będą mogli korzystać z atrakcyjnej oferty cenowej. W piątek za jednodniowy karnet zapłacimy zaledwie 50 koron, w sobotę i w niedzielę jednodniowy karnet będzie kosztował 500 koron/dzień. Dzieci do lat 6 przez cały sezon jeżdżą bezpłatnie.

Sobotni program imprezy z pewnością spodoba się rodzinom z dziećmi. Na najmłodszych czekają zawody na śniegu, dyskoteka i spotkanie z samym Karkonoszem. Wieczorem na Świętym Piotrze odbędzie się Kässhborer Show czyli jazda synchroniczna ratrakami i skuterami, a także pokaz mody i wspaniałe fajerwerki.

Lubiany przez polskich narciarzy ośrodek Szpindlerowy Młyn wprowadza w tym roku specjalne rodzaje karnetów. Zakupić tu można karnet zwrotny, który w sezonie kosztować będzie 850 CzK. Jeśli zwrócimy karnet w ciągu dwóch godzin, otrzymamy zwrot 280 CzK. W przypadku zwrotu karnetu po 4 godzinach korzystania otrzymamy 170 CzK. Nowością jest przenośny karnet dla rodziców za 900 CzK. Po doświadczeniach z poprzednich sezonów, Szpindlerowy Młyn wprowadza karnety o nazwie „10 dni w sezonie” oraz „15 dni w sezonie”. Ceny tych karnetów wahają się w granicach 6000 – 8000 CzK. Można je wykorzystywać z przerwami przez cały sezon. Jedną z najważniejszych nowości w tutejszym ośrodku jest poszerzenie tras zjazdowych – czerwonej i czarnej na Medvědínie, na niemal całej długości. Trasa czerwona jest obecnie jedną z najszerszych tras zjazdowych w Czechach.

d2uqsdc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2uqsdc