Trwa ładowanie...

Tania linia wprowadza nową usługę. Ma ułatwić podróż

Linie lotnicze Wizz Air wprowadziły nową usługę automatycznej odprawy biletowo-bagażowej. Umożliwia uzyskanie kart pokładowych na 50 godzin przed lotem bez konieczności odprawy online.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa usługa kosztuje od 1,50 euro za osobę za lot
Nowa usługa kosztuje od 1,50 euro za osobę za lot (Shutterstock.com)

Usługa jest oczywiście dodatkowo płatna, ale ma ułatwić podróż pasażerom, którzy chcą zarezerwować bilety bez konieczności dodatkowej odprawy.

Każdego, kto wykupi usługę, system rezerwacyjny automatycznie odprawi, przydzieli miejsce (losowo lub wstępnie wybrane) i wyśle kartę pokładową na adres mailowy.

Slot

Usługę można zakupić podczas rezerwacji lotu lub na stronie stronie przewoźnika. W zależności od trasy usługa kosztuje od 1,50 euro za pasażera za lot. Jest bezpłatn a w taryfie Wizz Plus.

- Efektywność czasowa jest niezwykle ważna przy planowaniu podróży służbowych i rekreacyjnych. Dzięki nowej usłudze automatycznej odprawy biletowo-bagażowej klienci mogą zaoszczędzić czas, ponieważ nie muszą odprawiać się i pobierać kart pokładowych, co zmniejsza obciążenie osoby przygotowującej podróż - informuje Andras Rado, menedżer komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: PKP podsumowuje inwestycje. Dworce, tabor, intermodal i linie

Slot

Podziel się opinią

Share


Slot