Trwa ładowanie...
douvi81

Turismo de Portugal wybrane "Najlepszą Organizacją Promocji Turystycznej Świata"

Turismo de Portugal, Portugalska Narodowa Organizacja Turystyczna, otrzymała - już trzeci rok z rzędu - tytuł "Najlepszej Organizacji Promocji Turystycznej Świata" w konkursie World Travel Awards. Nagrody nazywane są "Oskarami turystycznymi". Zostały rozdane w miniony czwartek podczas gali w Omanie. Portugalia, również po raz trzeci z rzędu, otrzymała tytuł "Najlepszego Kierunku Turystycznego Świata".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lizbona również otrzymała nagrodę. Została uznana za "Najlepszy Kierunek City Break na Świecie"
Lizbona również otrzymała nagrodę. Została uznana za "Najlepszy Kierunek City Break na Świecie" (Shutterstock.com)
douvi81

"Fakt nagradzania Narodowej Instytucji Turystycznej przez trzy lata z rzędu tytułem 'najlepszej na świecie', potwierdza sukces Estratégia Turismo 2027, dokumentu przedstawiającego strategię dla sektora oraz pracy naszej organizacji w celu wprowadzania go w życie" - skomentował prezes Turismo de Portugal, Luís Araújo. "Przede wszystkim gratulacje należą się wszystkim pracownikom Turismo de Portugal, za to, że potrafią kierować turystyką przyszłości i są zdolni swoim działaniem potwierdzać, iż Portugalia jest wspaniałym kierunkiem turystycznym" - dodał Araújo.

Portugalia otrzymała również nagrodę "Najlepszego Kierunku City Break na Świecie" (Lizbona), "Najlepszego Kierunku Wyspiarskiego" (Madera) i "Najlepszej Atrakcji Turystycznej na Świecie w kategorii Przygoda" (Passadiços do Paiva) oraz wiele innych.

douvi81

Konkurs World Travel Awards odbywa się od 1993 r. WTA nagradza projekty ze wszystkich sektorów światowej branży turystycznej, rozwijając w ten sposób zdrową konkurencyjność i wzrost jakości w turystyce. Co roku profesjonaliści branży dokonują wyboru zwycięzców z całego świata.

Turismo de Portugal podlega Ministerstwu Gospodarki. Jest Narodową Organizacją Turystyczną, odpowiedzialną za promocję, podnoszenie wartości i stabilność turystyki, łącząc w jednej instytucji wszelkie kompetencje, związane z rozwojem turystyki, od oferty po popyt. Turismo de Portugal współpracuje z innymi instytucjami publicznymi i firmami prywatnymi w kraju i za granicą. Organizacja jest zaangażowana we wzmacnianie rozwoju turystyki, jako jednego z filarów wzrostu portugalskiej gospodarki.

Źródło: turismodeportugal.pt

douvi81

Zobacz też: Madera. Poczuj smak egzotyki

douvi81

Podziel się opinią

Share
douvi81
douvi81