Trwa ładowanie...

Turismo de Portugal wybrane "Najlepszą Organizacją Promocji Turystycznej Świata"

Turismo de Portugal, Portugalska Narodowa Organizacja Turystyczna, otrzymała - już trzeci rok z rzędu - tytuł "Najlepszej Organizacji Promocji Turystycznej Świata" w konkursie World Travel Awards. Nagrody nazywane są "Oskarami turystycznymi". Zostały rozdane w miniony czwartek podczas gali w Omanie. Portugalia, również po raz trzeci z rzędu, otrzymała tytuł "Najlepszego Kierunku Turystycznego Świata".

Turismo de Portugal wybrane "Najlepszą Organizacją Promocji Turystycznej Świata"Źródło: Shutterstock.com
d1a6a5r
d1a6a5r

"Fakt nagradzania Narodowej Instytucji Turystycznej przez trzy lata z rzędu tytułem 'najlepszej na świecie', potwierdza sukces Estratégia Turismo 2027, dokumentu przedstawiającego strategię dla sektora oraz pracy naszej organizacji w celu wprowadzania go w życie" - skomentował prezes Turismo de Portugal, Luís Araújo. "Przede wszystkim gratulacje należą się wszystkim pracownikom Turismo de Portugal, za to, że potrafią kierować turystyką przyszłości i są zdolni swoim działaniem potwierdzać, iż Portugalia jest wspaniałym kierunkiem turystycznym" - dodał Araújo.

Portugalia otrzymała również nagrodę "Najlepszego Kierunku City Break na Świecie" (Lizbona), "Najlepszego Kierunku Wyspiarskiego" (Madera) i "Najlepszej Atrakcji Turystycznej na Świecie w kategorii Przygoda" (Passadiços do Paiva) oraz wiele innych.

d1a6a5r

Konkurs World Travel Awards odbywa się od 1993 r. WTA nagradza projekty ze wszystkich sektorów światowej branży turystycznej, rozwijając w ten sposób zdrową konkurencyjność i wzrost jakości w turystyce. Co roku profesjonaliści branży dokonują wyboru zwycięzców z całego świata.

Turismo de Portugal podlega Ministerstwu Gospodarki. Jest Narodową Organizacją Turystyczną, odpowiedzialną za promocję, podnoszenie wartości i stabilność turystyki, łącząc w jednej instytucji wszelkie kompetencje, związane z rozwojem turystyki, od oferty po popyt. Turismo de Portugal współpracuje z innymi instytucjami publicznymi i firmami prywatnymi w kraju i za granicą. Organizacja jest zaangażowana we wzmacnianie rozwoju turystyki, jako jednego z filarów wzrostu portugalskiej gospodarki.

Źródło: turismodeportugal.pt

Zobacz też: Madera. Poczuj smak egzotyki

d1a6a5r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1a6a5r