Trwa ładowanie...

USA. Kangur na pokładzie samolotu. Wideo hitem w sieci

Zwierzęta zazwyczaj podróżują samolotem w luku bagażowym, chyba że występują w roli wsparcia emocjonalnego dla pasażerów. Ten kangur leciał w kabinie, jak standardowy podróżny. W sieci pojawiło się nagranie. "Byłbym zbyt rozproszony, aby wykonać jakąkolwiek pracę" - czytamy pod udostępnionym wideo.

Share
Kangur, zdjęcie ilustracyjne
Kangur, zdjęcie ilustracyjne Źródło: 123RF
d36o6nz

Nietypowy gość został zauważony w miniony weekend na pokładzie linii American Airlines. Kangur Harry był transportowany z Charlotte w Północnej Karolinie do Newport News w Virginii w USA. Jego podróż była konieczna, z racji przeniesienia zwierzęcia w ramach projektu ochrony przyrody.

USA - Kangur na pokładzie samolotu

Harry został sfilmowany podczas wchodzenia na pokład w towarzystwie swojego przewodnika. Autorem filmiku udostępnionego w mediach społecznościowych jest steward Bobby Weston, który miał to szczęście i obsługiwał lot, którym transportowano małego kangurka.

d36o6nz

Na nagraniu widać, jak Harry przemieszcza się wzdłuż pokładu, wabiony sakiewką przez swojego opiekuna. Kangur zatrzymywał się co chwilę, rzucając badawcze spojrzenie na kabinę pasażerską, po czym skakał w kierunku opiekuna.

USA - wideo na Instagramie personelu American Airlines

"Dlaczego nigdy nie latam samolotami transportującymi zwierzęta?" Ponieważ jestem prawie pewien, że byłbym zbyt rozproszony, aby wykonać jakąkolwiek pracę" - czytamy w opisie pod nagraniem zamieszczonym na profilu aastews na Instagramie, z którego korzysta personel pokładowy linii American Airlines.

Źródło: independent.co.uk

Energiczny kangur walczy z gałęzią

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d36o6nz

Podziel się opinią

Share
d36o6nz
d36o6nz