Trwa ładowanie...
d3dtx4a

Wagon w stylu IKEA. Podróż w takich warunkach mija zdecydowanie przyjemniej

Bułgarskie Koleje Państwowe mogą się pochwalić wyjątkowym wagonem sypialnym. Pociąg kursuje do kurortów położonych nad Morzem Czarnym. Któż nie chciałby się obudzić w tak stylowym przedziale po długiej podróży?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wagony w stylu IKEA kursują z Sofii do Burgas i Warny
Wagony w stylu IKEA kursują z Sofii do Burgas i Warny (facebook.com/ whitemad)
d3dtx4a

Niektórzy mówią o meblach z IKEA, że są "bez duszy". W tym przypadku nie można się z tym zgodzić - bo trzeba przyznać, że mocno ożywiły wnętrze wagonu sypialnego, należącego do bułgarskiego przewoźnika kolejowego. Jest kolorowo, estetycznie i schludnie.

BDŻ
Podziel się

"Zabiegom" poddano 10 przedziałów wagonu sypialnego. Każdy z nich wyposażono w różnobarwne poduszki, pościele i dywany. Dodatkowe ornamenty stanowią termosy, szklanki oraz doniczki z zielonymi stroikami. Wnętrza są świeże i malownicze - w zamyśle mają podróżnym kojarzyć się z latem i wakacyjnym klimatem. I trzeba przyznać, że firmie meblarskiej ze Szwecji się to udało.

d3dtx4a

Pomysł powstał we współpracy Bułgarskich Kolei Państwowych i popularnej marki IKEA. Wagony sypialne są odnawiane przy wykorzystaniu asortymentu dostępnego w sieci sklepów. Jest to obopólna korzyść dla obu stron. Bułgarskie Koleje Państwowe zyskują nowe wyposażenie, a IKEA reklamę swoich produktów.

BDŻ
Podziel się

Źródło: WhiteMAD

d3dtx4a

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: WiFi w Pendolino sukcesem. PKP Intercity ujawnia liczby

d3dtx4a

Podziel się opinią

Share

d3dtx4a

d3dtx4a