Trwa ładowanie...
d2vg299

Wizz Air zmniejsza liczbę lotów. Przyczyną spadek zainteresowania

Węgierska linia lotnicza postanowiła zmniejszyć częstotliwość niektórych lotów, w tym do kilku miejsc we Włoszech. Według raportu MTI, największy spadek zainteresowania wśród pasażerów zaobserwowano w terminie od 10 marca do 2 kwietnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
 Na oficjalnej stronie Wizz Aira widnieje informacja o braku lotu
Na oficjalnej stronie Wizz Aira widnieje informacja o braku lotu (Pixabay.com)
d2vg299

W systemie rezerwacji na oficjalnej stronie Wizz Air'a nie ma obecnie możliwości rezerwacji lotów z Polski do Włoch. Ograniczenia dotyczą połączeń m.in. do Rzymu, Bolonii, Katanii, Neapolu, Mediolanu czy Bari. Wizz Air potwierdza w wydanym oświadczeniu, że nie anulował wszystkich lotów do danego regionów, a jedynie ich część.

Wizzair.com
Podziel się

Od czasu, gdy drastycznie wzrosła liczba przypadków zarażenia koronawirusem we Włoszech, pasażerowie zaczęli rozglądać się za możliwością zmiany daty wylotu lub anulowania swojej rezerwacji. Jak podaje serwis "Fly4free", pojawiały się również apele, by linie lotnicze zrezygnowały tymczasowo z lotów do Włoch. Ostatecznie zawieszono wiele połączeń, w tym również z Polski.

d2vg299

Pasażerowie, którzy zarezerwowali już bilety, z których linia postanowiła zrezygnować, zostaną powiadomieni drogą mailową co najmniej 15 dni przed wcześniej zaplanowaną datą odlotu. Będą również mieli możliwość zmiany terminu, uzyskania 100 proc. zwrotu kosztu biletu lub dodania 120 proc. kwoty biletu do salda swojego konta Wizz.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Chiński sposób na koronawirusa. Nagranie podbija Internet

d2vg299

Podziel się opinią

Share

d2vg299

d2vg299