Qaqwqwrqw

Zamek na sprzedaż. W cenie również smok

Jeżeli zawsze marzyliście o tym, aby zamieszkać w zamku, to właśnie nadarzyła się ku temu okazja. Znajdujący się w walijskim Denbighshire Castell Gyrn, czeka na nowego właściciela. Urokliwą nieruchomość można kupić za ok. 9 mln zł. Swego czasu zakupem zainteresowany był podobno nawet były trener Manchester United – José Mourinho.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zamek znajduje się w walijskim Denbighshire
Zamek znajduje się w walijskim Denbighshire (Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

Obiekt został wystawiony na sprzedaż 3 lata temu. Pierwotnie za kwotę 3,9 mln funtów (ponad 19 mln zł) i teraz choć cena została znacznie obniżona do 1,75 mln funtów (ok. 9 mln zł), wciąż brak chętnych.

Krążyły pogłoski, że jednym z zainteresowanych kupnem był były trener Manchester United José Mourinho, ale gdy stracił kontrakt, stracił również zainteresowanie obiektem.

Materiały prasowe
Podziel się
Qaqwqwrqw

Castell Gyrn to jeden z najładniejszych zamków Walii. Obiekt wygląda na stary, lecz tak naprawdę jego budowa zaczęła się w 1977 r., a skończyła w 1994.

Powierzchnia mieszkalna zamku to ok. 550 m kw. A w nim mieści się: sześć sypialni, pięć łazienek, nowoczesna kuchnia i jadalnia, trzy salony, biblioteka oraz sala kinowa. To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Sypialnie znajdują się na najwyższej kondygnacji wieży, dzięki temu nowi właściciele będą mogli poczuć się prawie jak bohaterowie bajki.

Jeżeli dla nowego właściciela okaże się to zbyt mało, to wraz z nabyciem nieruchomości nadane zostanie również prawo do rozbudowy terenu.

Qaqwqwrqw

Przyszły właściciel będzie też miał własnego smoka, który zieje prawdziwym ogniem. Rzeźba podobna do tej, którą zobaczyć możemy pod krakowskim Wawelem, znajduje się na terenie pięknego ogrodu.

Materiały prasowe
Podziel się

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Wielkie odkrycie grobowca

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw