Trwa ładowanie...

Zamknięto ośrodek narciarski. Powód: spadło za dużo śniegu

Wydawałoby się, że wszyscy właściciele ośrodków narciarskich marzą o częstych opadach śniegu. Tymczasem jedna z brytyjskich stacji została zamknięta z powodu…zbyt grubej warstwy białego puchu. Tłumaczenia ośrodka nie przekonały fanów zimowego szaleństwa.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Zamknięto ośrodek narciarski. Powód: spadło za dużo śnieguŹródło: Metro UK / Facebook
d1m5l3r
d1m5l3r

To, że wystarczą niewielkie opady śniegu, aby sparaliżować niemal całą Wielką Brytanię, nie jest nowością. O ile w przypadku lotnisk jest to zrozumiałe, to przypadek z podlondyńskiego ośrodka narciarskiego Chatham Ski Centre wydaje się zaskakujący.

Turyści, którzy w ostatnich dniach lutego chcieli odwiedzić to miejsce, dowiedzieli się, że jest zamknięte. Powód? Trudne warunki pogodowe, a konkretniej: zbyt gruba warstwa śniegu na parkingu. Więcej informacji można znaleźć na fanpage-u stacji. Wpis na Facebook-u przedstawia aktualne zdjęcie stoku oraz komunikat.

"Centrum jest zamknięte z powodu niedostępnego parkingu, a musimy zapewnić dojazd dla pojazdów uprzywilejowanych i personelu chcącego dostać się na miejsce. Anulujemy dzisiejsze lekcje i zmienimy ich termin. Sprawdzaj naszą stronę internetową oraz fanpage w celu sprawdzenia aktualnych informacji". W rzeczywistości centrum będzie nieczynne do odwołania.

d1m5l3r

Cel zamknięcia ośrodka położonego kilkadziesiąt kilometrów za Londynem nie przekonał Brytyjczyków. W sieci pojawiło się sporo krytycznych i kąśliwych uwag pod adresem właścicieli Chatham Ski Centre. Ich decyzję uważają za absurdalną.

Źródło: metro.co.uk

Zobacz też: Pierwsza w życiu lekcja jazdy na nartach

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1m5l3r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m5l3r