Trwa ładowanie...
d2mvqv2

Zamknięto ośrodek narciarski. Powód: spadło za dużo śniegu

Wydawałoby się, że wszyscy właściciele ośrodków narciarskich marzą o częstych opadach śniegu. Tymczasem jedna z brytyjskich stacji została zamknięta z powodu…zbyt grubej warstwy białego puchu. Tłumaczenia ośrodka nie przekonały fanów zimowego szaleństwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cel zamknięcia ośrodka położonego kilkadziesiąt kilometrów za Londynem nie przekonał Brytyjczyków
Cel zamknięcia ośrodka położonego kilkadziesiąt kilometrów za Londynem nie przekonał Brytyjczyków (Metro UK / Facebook)
d2mvqv2

To, że wystarczą niewielkie opady śniegu, aby sparaliżować niemal całą Wielką Brytanię, nie jest nowością. O ile w przypadku lotnisk jest to zrozumiałe, to przypadek z podlondyńskiego ośrodka narciarskiego Chatham Ski Centre wydaje się zaskakujący.

Turyści, którzy w ostatnich dniach lutego chcieli odwiedzić to miejsce, dowiedzieli się, że jest zamknięte. Powód? Trudne warunki pogodowe, a konkretniej: zbyt gruba warstwa śniegu na parkingu. Więcej informacji można znaleźć na fanpage-u stacji. Wpis na Facebook-u przedstawia aktualne zdjęcie stoku oraz komunikat.

"Centrum jest zamknięte z powodu niedostępnego parkingu, a musimy zapewnić dojazd dla pojazdów uprzywilejowanych i personelu chcącego dostać się na miejsce. Anulujemy dzisiejsze lekcje i zmienimy ich termin. Sprawdzaj naszą stronę internetową oraz fanpage w celu sprawdzenia aktualnych informacji". W rzeczywistości centrum będzie nieczynne do odwołania.

d2mvqv2

Cel zamknięcia ośrodka położonego kilkadziesiąt kilometrów za Londynem nie przekonał Brytyjczyków. W sieci pojawiło się sporo krytycznych i kąśliwych uwag pod adresem właścicieli Chatham Ski Centre. Ich decyzję uważają za absurdalną.

Źródło: metro.co.uk

Zobacz też: Pierwsza w życiu lekcja jazdy na nartach

d2mvqv2

Podziel się opinią

Share

d2mvqv2

d2mvqv2