Trwa ładowanie...
d1txkdr

Zostawiają cię na odludziu i musisz sobie poradzić. Ekstremalny pomysł na kolejne wakacje

Last minute? All inclusive? Zapomnij. Wszystko wskazuje na to, że gorącym trendem stają się wycieczki ekstremalne. Takie, podczas których w ramach odpoczynku grupa "ekspertów" urządzi ci obóz przetrwania. Ale w dość luksusowym wydaniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Get Lost" to propozycja luksusowych wakacji dla tych, którzy chcą się zgubić
"Get Lost" to propozycja luksusowych wakacji dla tych, którzy chcą się zgubić (blacktomato.com, Fot: Materiały prasowe)
d1txkdr

Londyńskie biuro podróży Black Tomato reklamuje się jako ekskluzywne i spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Do swojej oferty wprowadziło właśnie propozycję mającą zainteresować tych wszystkich, którym znudziły się standardowe formy spędzania wakacji.

Wykupując wczasy "Get Lost", mamy zapewnioną podróż w nieznane sobie, odległe od cywilizacji miejsce (oferta dostępna jest na całym świecie), np. pustynię czy dżunglę. Cała zabawa polega na tym, by umieć sobie w nowych warunkach poradzić oraz znaleźć drogę do przysłowiowego domu (punktu, z którego zostaniesz odebrany przez wyznaczone osoby). "Czasami trzeba się zgubić, by móc siebie odnaleźć" - tym własnie hasłem londyńskie biuro promuje swoje wycieczki.

   blacktomato.com
(blacktomato.com, Fot: Materiały prasowe)

Podróżni, którzy zdecydują się na wyjątkowe wakacje, przechodzą wcześniej konsultację z "ekspertami". W jej trakcie pracownicy Black Tomato mają zrozumieć, jakie potrzeby ma urlopowicz i ile pieniędzy chce wydać. Po ustaleniu faktów biuro podróży przygotowuje plan eskapady i wysyła delikwenta (prywatnym samolotem) w nieznane. Ten ma do dyspozycji nowoczesny system nawigacji what3words. Oczywiście, by klienci nie zgubili się na zawsze, zostają wyposażeni w urządzenia pozwalające namierzyć ich lokalizację.

d1txkdr

Cenniki są ustalane indywidualnie, po konsultacji, więc biuro nie podaje konkretnych stawek. Mamy jednak przeczucie, że luksus "zgubienia się" jest dostępny tylko dla bogaczy.

Urlop. Jak skutecznie odpocząć?

d1txkdr

Podziel się opinią

Share
d1txkdr
d1txkdr