Trwa ładowanie...

Zostawiają cię na odludziu i musisz sobie poradzić. Ekstremalny pomysł na kolejne wakacje

Last minute? All inclusive? Zapomnij. Wszystko wskazuje na to, że gorącym trendem stają się wycieczki ekstremalne. Takie, podczas których w ramach odpoczynku grupa "ekspertów" urządzi ci obóz przetrwania. Ale w dość luksusowym wydaniu.

Zostawiają cię na odludziu i musisz sobie poradzić. Ekstremalny pomysł na kolejne wakacjeŹródło: blacktomato.com, fot: Materiały prasowe
d4a16cr

Londyńskie biuro podróży Black Tomato reklamuje się jako ekskluzywne i spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Do swojej oferty wprowadziło właśnie propozycję mającą zainteresować tych wszystkich, którym znudziły się standardowe formy spędzania wakacji.

Wykupując wczasy "Get Lost", mamy zapewnioną podróż w nieznane sobie, odległe od cywilizacji miejsce (oferta dostępna jest na całym świecie), np. pustynię czy dżunglę. Cała zabawa polega na tym, by umieć sobie w nowych warunkach poradzić oraz znaleźć drogę do przysłowiowego domu (punktu, z którego zostaniesz odebrany przez wyznaczone osoby). "Czasami trzeba się zgubić, by móc siebie odnaleźć" - tym własnie hasłem londyńskie biuro promuje swoje wycieczki.

blacktomato.com
Źródło: blacktomato.com, fot: Materiały prasowe

Podróżni, którzy zdecydują się na wyjątkowe wakacje, przechodzą wcześniej konsultację z "ekspertami". W jej trakcie pracownicy Black Tomato mają zrozumieć, jakie potrzeby ma urlopowicz i ile pieniędzy chce wydać. Po ustaleniu faktów biuro podróży przygotowuje plan eskapady i wysyła delikwenta (prywatnym samolotem) w nieznane. Ten ma do dyspozycji nowoczesny system nawigacji what3words. Oczywiście, by klienci nie zgubili się na zawsze, zostają wyposażeni w urządzenia pozwalające namierzyć ich lokalizację.

d4a16cr

Cenniki są ustalane indywidualnie, po konsultacji, więc biuro nie podaje konkretnych stawek. Mamy jednak przeczucie, że luksus "zgubienia się" jest dostępny tylko dla bogaczy.

Urlop. Jak skutecznie odpocząć?

d4a16cr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4a16cr