Trwa ładowanie...
d2kqoix

Alergia na orzechy zamieniła jej lot w koszmar. "Moje dzieci myślały, że umrę"

Pewna Australijka podzieliła się w sieci zdjęciami, na których widać, że ma spuchniętą twarz. Przekonuje, że jest to wynik reakcji alergicznej na śladowe pozostałości produktów zawierających orzechy, które są oferowane podczas lotu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Większość linii lotniczych serwuje pasażerom w trakcie lotu przekąski i napoje
Większość linii lotniczych serwuje pasażerom w trakcie lotu przekąski i napoje (Shutterstock.com)
d2kqoix

Em Lee wzywa pasażerów do wywierania nacisku na linie lotnicze, aby przestały oferować w trakcie lotu produkty zawierające orzechy. Choć wycofanie popularnych przekąsek jest mało prawdopodobne, gdyż jest na nie ogromny popyt, kobieta przestrzega, czym może skończyć się lot, jeśli ma się alergię na orzechy. Przekonuje, że "wcale nie trzeba ich spożywać, aby móc otrzeć się o śmierć".

Em twierdzi, że reakcja była spowodowana muśnięciem przez nią oka dłonią, którą uprzednio dotykała stolika, na którym, jak przekonuje, były resztki orzechów. Australijka napisała, że jej dzieci były przerażone reakcją alergiczną, choć sama poszkodowana uważa, że mogło być gorzej. W przepełnionej emocjami wiadomości opublikowanej na Facebooku tłumaczy, że ogromnym zagrożeniem dla osób uczulonych m.in. na orzechy są alergeny znajdujące się w powietrzu. I choć są nikłe szanse, że mogą spowodować u kogoś silną reakcję, to na wysokości kilku kilometrów taka osoba może znaleźć się w dużym niebezpieczeństwie.

''Zagrażająca życiu alergia jest jak lot z osobą trzymającą ci naładowaną broń przy głowie. To okropne'' - napisała Lee. "To również bardzo wpłynęło na moje dzieci. Były zrozpaczone, że umrę na pokładzie, choć uspokajałam je przez cały czas. Były przerażone".

d2kqoix

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Awaryjne lądowanie na środku autostrady

d2kqoix

Podziel się opinią

Share

d2kqoix

d2kqoix